Допінг-скандал: WADA отримало проби росіян

До Європи були вивезені допінг-проби російських спортсменів періоду Олімпіади в Сочі. Тепер міжнародна організація зможе доказати обвинувачення.

WADA

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) 30 квітня повідомило про отримання 2262 зразків з колишньої московської лабораторії із тестування на наркотики, які можуть бути використані для підтвердження допінг-позитивних результатів в олімпійських спортсменів.

Повідомляється, що зразки вивезли з Москви для повторного тестування в акредитованій WADA лабораторії за межами Росії:

Ці зразки будуть використані для посилення справ проти тих, хто, можливо, вчинив обман, але вони також можуть реабілітувати спортсменів, які не порушили антидопінгові правила.

Очікується, що після аналізу зразків та інших даних WADA надасть докази міжнародним спортивним федераціям і національним антидопінговим агентствам.

Вважається, що наданням допінгу російським спортсменам займалися чиновники Міністерства спорту під керівництвом міністра Мутко. Про це свідчить екс-керівник московської лабораторії допінг-проб Григорій Родченков.

Всі новини спорту читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У світі відзначають День студента

Це свято сприймають як привід повеселитися, розкрити чи продовжити романтичні стосунки, загалом все те що притаманне для молодого покоління....

Це може бути цікавим

Тренд холодного сезона. В моде природный цвет волос

Окрашенные волосы свидетельствуют о том, что девушка экспериментирует и ищет идеальный цвет....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Нарушил ПДД - получи СМС, заплати штраф

В скором времени украинские водители, превысившие скорость движения, будут получать СМС-сообщения на телефон....

Загрузка...