Археологи знайшли відбиток ноги найдавнішної людини

Група науковців запевняє, що їм вдалося знайти та ідентифікувати найдавніший відбиток ноги людини.

Про це повідомляє gazeta.ua, передає Соцпортал.

Науковці запевняють, що це найдавніший відбиток на континентах Південної та Північної Америки, повідомляє науковий журнал PLoS ONE.

Відбиток знайшли 2010-го на розкопках Пілауко в місті Осорно на півдні Чилі. Вчені визначили його вік за допомогою радіовуглецевого датування. Для цього науковці провели 9 експерементів.

Результати показали, що відбиток належав дорослій людині вагою близько 70 кг. Вчені припускають, що вона належить до виду Hominipes modernus. Це родич сучасної людини.

До цієї знахідки найдавнішим відбитком у Південній Америці був відбиток ноги віком близько 14,5 тис. років. Його знайшли на тому самому місці.

Крім цього, на території розкопок виявили кістки великих тварин, останки безхребетних, фрагменти дерева і примітивні інструменти.

Про наукові відкриття читайте в в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Какие продукты вызывают самое сильное привыкание

Самое сильное привыкание вызывают продукты, имеющие такое же соотношение углеводов и жира, что и грудное молоко Ученые из Университета Мичигана составили список ....

Це може бути цікавим

Двое украинцев пытались вывезти в Польшу янтаря на 50 тысяч евро

Двое украинцев пытались переправить через реку Западный Буг больше 100 кг янтаря на 50 тысяч евроПоймали контрабандистов польские пограничники....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Идеи для яркого зимнего маникюра

И вот на календаре декабрь, а это значит, что пришла сказочная зима со своими радостными праздничными днями....

Загрузка...