Правозахисники: кількість політв'язнів у Росії значно зросла

Під час правління диктатора Путіна, в РФ посилено кримінальну відповідальність та каральні заходи за політичну дільність. Зараз в тюрмах 230 в'язнів.

путин

У Росії за ґратами перебуває вже понад 230 політв'язнів; люди потрапляють у в'язниці з тієї причини, що російські власті вводять все нові законодавчі акти, прагнучи тримати під контролем усі сфери діяльності суспільства.

Відповідно до інформації з доповіді компанії Perseus Stategies, спектр людей, які стають жертвами переслідувань з боку влади РФ, досить широкий – опозиційні політики та громадські активісти, представники релігійних та національних меншин, ЛГБТ-активісти, а також громадяни України та проукраїнські активісти. Укладачі доповіді нарахували в Росії 54 ув'язнених, яких переслідують з політичних мотивів і 182 людини, які опинилися за ґратами з релігійних мотивів (зокрема, це члени заборонених у Росії організацій "Хізб-ут-Тахрір" і "Свідки Єгови").

Найвідоміші з російських політичних в'язнів – колишній співробітник компанії ЮКОС Олексій Пічугін, український режисер Олег Сенцов і активістка опозиційної політичної сили "Відкрита Росія" Анастасія Шевченко.

З 2012 року в Росії значно посилено кримінальну або адміністративну відповідальність за цілою низкою статей – за порушення правил проведення масових акцій, "образа почуттів" віруючих, "пропаганду гомосексуалізму" неповнолітніх, публічні заклики до сепаратизму, заперечення ролі СРСР у Другій світовій війні. Згадуються і закони про "іноземних агентів" і "небажаних організаціях".

В документі міститься заклик ввести всеосяжні санкції проти відповідальних за політичні переслідування в Росії, щоб "Кремль не відчував безкарності" за свої дії.

Все политические новости Украины читайте в разделе #Банкова на Соцпортале.

Читайте также:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У світі відзначають День студента

Це свято сприймають як привід повеселитися, розкрити чи продовжити романтичні стосунки, загалом все те що притаманне для молодого покоління....

Це може бути цікавим

Почему сотрудники Starbucks постоянно делают ошибки в именах клиентов - версия

Даже тот, кто ни разу не был в популярной сети кофеен Starbucks, слышал о том, как часто работники сети ошибаются в написании имен на стаканах с кофеАмериканский YouTube кан....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Новые бедные. Как выживают мужчины после развода в Италии

Ежегодно в Италии тысячи мужчин из-за развода остаются без денег крыши над головой, потому что их бывшим супругам достаются внушительные алименты и жильеВ Италии о....

Загрузка...