Українська курятина окупувала Німеччину

На сьогоднішній день з усього м’яса птиці, що продається на ринку Німеччину 65% припадає на імпорт. І левову частку цього імпортного м’яса птиці становить м’ясо саме українського виробництва.

Українська курятина окупувала Німеччину

Про це повідомляє УНН з посиланням на euromeatnews.com, передає Соцпортал.

Імпортна курятина, в тому числі - українська, стала топ-продуктом на німецькому ринку. Про це заявили в Центральній асоціації німецької промисловості в області птахівництва (ZDG).

- Імпортна птиця увійшла в великі споживчі сегменти ресторанів, їдалень, промислових кухонь, на які припадає 65% продажів на німецькому ринку, - говориться в повідомленні ZDG.

В першу чергу, мова йде про м'ясо птиці з України. Завдяки своїй конкурентній перевазі у вигляді ціни, українська курятина полюбилася місцевим жителям і витіснила місцевих виробників.

Крім українського продукту, німецький ринок захопило м'ясо птиці з Польщі, Румунії, Угорщини та Болгарії, додали в асоціації.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Тренд холодного сезона. В моде природный цвет волос

Окрашенные волосы свидетельствуют о том, что девушка экспериментирует и ищет идеальный цвет....

Це може бути цікавим

Глава Якутии назвал антипутинского шамана «агентом Госдепа»

По словам Николаева, Габышев якобы перенес тяжкие утраты, в следствие чего пережил тяжелое потрясениеШаманом Александр Габышев, который собирался пешком идти в Мо....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Николас Кейдж сыграет Николаса Кейджа в фильме про Николаса Кейджа

Актеру идея очень понравилась Переговоры о запуске в производство драмы под названием «Невыносимая ноша огромного таланта» находятся на финальной стадии, перед....

Загрузка...