Мінрегіонбуд: В Україні почнуть захищати залізничні колії

Мінрегіонбуд запроваджує нові правила для підвищення безпеки людей на залізничних коліях. Вони дозволять на 1/3 зменшити аварії та нещасні випадки.

Мінрегіонів

Лев Парцхаладзе, заступник глави Мінрегіонбуду про це написав так в соцмережі:

Місця, які безпосередньо прилягають до шляхів швидкісних поїздів, дуже небезпечні. Тільки на Південно-Західній залізниці в 2018 році було зафіксовано близько 60 нещасних випадків. Багато з них — як раз через перетинання людьми шляхів у непризначених для цього місцях.Щоб підвищити безпеку людей біля залізничних шляхів і мінімізувати число нещасних випадків і аварій, ми ввели проектування огороджувальних парканів або лісонасаджень, які не дозволять потрапляти в небезпечні ділянки швидкісного руху поїздів.

В оновленому ДБН буде введено обов'язкове облаштування спеціальних огорож для недопущення виходу на колії сторонніх людей. Це зафіксують в відомчих правилах під назвою "Споруди транспорту. Залізничні колії 1520 мм. Норми проектування".

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також: Из Украины в Польшу запустят еще два ж/д маршрута.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Зеленський висловив співчуття батькам загиблого під час негоди школяра

Президент України Володимир Зеленський висловив свої співчуття батькам закарпатського школяра, який загинув під час повені....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Киеве муж застрелился на глазах у жены

В одной из многоэтажек Киева женщина зашла в комнату и увидела своего мужа, сидящего в ружьем на кровати....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...
Загрузка...