Мінрегіонбуд: В Україні почнуть захищати залізничні колії

Мінрегіонбуд запроваджує нові правила для підвищення безпеки людей на залізничних коліях. Вони дозволять на 1/3 зменшити аварії та нещасні випадки.

Мінрегіонів

Лев Парцхаладзе, заступник глави Мінрегіонбуду про це написав так в соцмережі:

Місця, які безпосередньо прилягають до шляхів швидкісних поїздів, дуже небезпечні. Тільки на Південно-Західній залізниці в 2018 році було зафіксовано близько 60 нещасних випадків. Багато з них — як раз через перетинання людьми шляхів у непризначених для цього місцях.Щоб підвищити безпеку людей біля залізничних шляхів і мінімізувати число нещасних випадків і аварій, ми ввели проектування огороджувальних парканів або лісонасаджень, які не дозволять потрапляти в небезпечні ділянки швидкісного руху поїздів.

В оновленому ДБН буде введено обов'язкове облаштування спеціальних огорож для недопущення виходу на колії сторонніх людей. Це зафіксують в відомчих правилах під назвою "Споруди транспорту. Залізничні колії 1520 мм. Норми проектування".

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також: Из Украины в Польшу запустят еще два ж/д маршрута.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Лукашенко посоветовал спортсменам-неудачникам не возвращаться в страну

Президент Белоруси Александр Лукашенко недоволен результатами спортсменов в 2019 годуОб этом глава Белоруси заявил во время заседания Национального олимпийского ....

Це може бути цікавим

В Киеве зафиксировали малярию

В столице по состоянию на 19 ноября клинически подтвердили 9 случаев заболевания малярией....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Киевское ​варьете "Рояль": что думают украинские звезды

Этой осенью в Киеве стартовало новое шоу для взрослых - варьете “Рояль”, которое еженедельно с аншлагом проходит в столичном Caribbean Club Concert Hall....

Загрузка...