Француз Жан-Жан Савен переплив Атлантику в діжці

Жан-Жак Савен, 72-річний французький мандрівник переткнув Атлантику в діжці. Він плив по течії 122 дні і дев’ять годин.

Мандрівник

Завершилася експедиція ввечері 27 квітня, коли він опинився в акваторії Карибського моря. Він заявив, що збирається знайти порт, де зможе вийти з бочки, а поки що мандрівник дрейфує за течією в бік Флориди. Після того, як буде вже на березі, Савен вирішуватиме, як йому повернути своє судно назад до Франції. Плавання в діжці через океан 72-річний француз пояснив бажанням довести, що «є ще порох у порохівницях». Він додав, що в майбутньому планує самостійно переплисти протоку Ла-Манш.

Жан-Жак Савен – колишній десантник, служив в Африці. Він також працював приватним пілотом і доглядачем національного парку. Тепер, як каже сам француз, він хоче відкрити новий спосіб мореплавання.

Подорож Савена через Атлантичний океан почалося 26 грудня минулого року, коли він відплив від Канарських островів. Розмір бочки, в якій він перебував, – три метри в довжину і два метри в діаметрі. Вона зроблена з фанери і важить 450 кілограмів. Двигунів у діжці немає. Вона пливла лише за допомогою сили вітру і океанських течій.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Посол США в Україні Марі Йованович записала прощальне відео

Посол США в Україні Марі Йованович, яка завершує свою каденцію на посаді голови дипломатичного представництва, опублікувала відоезверненя щодо завершення своєї р....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Чоловік з ножем накинувся на дружину

На Харківшині під час сварки чоловік схопив ніж та накинувся з ним на свою дружину....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

ЗМІ: дочасні вибори до Верховної Ради відбудуться 14 липня

У разі якщо новообраний Президент України зважиться на розпуск Верховної Ради, то дочасні вибори до українського парламенту відбудуться 14 липня цього року....

Загрузка...
Загрузка...