Француз Жан-Жан Савен переплив Атлантику в діжці

Жан-Жак Савен, 72-річний французький мандрівник переткнув Атлантику в діжці. Він плив по течії 122 дні і дев’ять годин.

Мандрівник

Завершилася експедиція ввечері 27 квітня, коли він опинився в акваторії Карибського моря. Він заявив, що збирається знайти порт, де зможе вийти з бочки, а поки що мандрівник дрейфує за течією в бік Флориди. Після того, як буде вже на березі, Савен вирішуватиме, як йому повернути своє судно назад до Франції. Плавання в діжці через океан 72-річний француз пояснив бажанням довести, що «є ще порох у порохівницях». Він додав, що в майбутньому планує самостійно переплисти протоку Ла-Манш.

Жан-Жак Савен – колишній десантник, служив в Африці. Він також працював приватним пілотом і доглядачем національного парку. Тепер, як каже сам француз, він хоче відкрити новий спосіб мореплавання.

Подорож Савена через Атлантичний океан почалося 26 грудня минулого року, коли він відплив від Канарських островів. Розмір бочки, в якій він перебував, – три метри в довжину і два метри в діаметрі. Вона зроблена з фанери і важить 450 кілограмів. Двигунів у діжці немає. Вона пливла лише за допомогою сили вітру і океанських течій.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У світі відзначають День студента

Це свято сприймають як привід повеселитися, розкрити чи продовжити романтичні стосунки, загалом все те що притаманне для молодого покоління....

Це може бути цікавим

Каре снова в моде. Какие вариаты на пике популярности

Образ леди определяется по нескольким параметрам - одежда, обувь, макияж, маникюр, прическа....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Листовые ПВХ панели для быстрого ремонта. Как клеить и где применить

Декоративные листовые панели пвхДля внутренней отделки стен во время ремонта в помещении на протяжении лет используются обои, краска, кафель и пластиковые ламели....

Загрузка...