Експерти: Китай створює потужний флот і армію

ВМС Китаю вже випередив флот РФ по кількості та якості кораблів. Значно потужніша стала і сухопутна армія в яку входять підрозділи чисельністю до 3 млн солдат.

Китай

Флот Китаю вже має 2 авіаносці (один куплений в України як металобрухт), ще три будуються.

За останнє десятиріччя оборонний бюджет КНР зріс майже в 3 рази, і за підсумками 2018 року становив $176 млрд (другий показник після США). Триває військова реформа, спрямована, зокрема, на розвиток системи командування та управління, загальне осучаснення Народно-визвольної армії Китаю (НВАК). Найбільші за чисельністю у світі сухопутні війська НВАК набувають сучасної наступальної та експедиційної спроможності.

Oзброєння авіації надходять китайські винищувачі 5-го покоління J-20. Створюється військово-морська інфраструктура у ключових для китайського судноплавства регіонах світу — західній частині Тихого океану та в Індійському, у Червоному морі та ін. Активно розвивається космічна спроможність, зокрема у сфері пілотованої космонавтики. Про китайських військових хакерів не говорить хіба що лінивий.

Найбільш вірогідна експансія Піднебесної буде направлена проти пустуючих земель РФ. Зараз китайці отримали тільки офіційно в цій країні більше 30 тис км2 земель в аренду, де повністю знищують тайгу та вивозять в Китай на переробку. Активно освоюють Байкал, будуючи там завод по бутилюванню води, та вже поставляючи до своєї країни до 50 млн літрів чистої води в північні китайські регіони.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Интернетбуллинг фанатов «Звездных войн»: кого травят «фантасты - «радикалы»

Что такое интернет-травляЯвление интернет-травли знакомо каждому из нас, кем бы мы ни были – пострадавшим, агрессором или просто наблюдателем....

Це може бути цікавим

Подарочные сертификаты на 8 марта: какие бывают и как выбрать?

Практически каждый мужчина сталкивался с проблемой поиска презентов в честь международного женского дня, и потому, каждый хорошо знает, что сделать это не так прос....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Украине минимальная пенсия в 2020 году повысится дважды: на сколько

В течение 2020 года размер минимальной пенсии в Украине увеличится на 131 гривну....

Загрузка...