Експерти: Китай створює потужний флот і армію

ВМС Китаю вже випередив флот РФ по кількості та якості кораблів. Значно потужніша стала і сухопутна армія в яку входять підрозділи чисельністю до 3 млн солдат.

Китай

Флот Китаю вже має 2 авіаносці (один куплений в України як металобрухт), ще три будуються.

За останнє десятиріччя оборонний бюджет КНР зріс майже в 3 рази, і за підсумками 2018 року становив $176 млрд (другий показник після США). Триває військова реформа, спрямована, зокрема, на розвиток системи командування та управління, загальне осучаснення Народно-визвольної армії Китаю (НВАК). Найбільші за чисельністю у світі сухопутні війська НВАК набувають сучасної наступальної та експедиційної спроможності.

Oзброєння авіації надходять китайські винищувачі 5-го покоління J-20. Створюється військово-морська інфраструктура у ключових для китайського судноплавства регіонах світу — західній частині Тихого океану та в Індійському, у Червоному морі та ін. Активно розвивається космічна спроможність, зокрема у сфері пілотованої космонавтики. Про китайських військових хакерів не говорить хіба що лінивий.

Найбільш вірогідна експансія Піднебесної буде направлена проти пустуючих земель РФ. Зараз китайці отримали тільки офіційно в цій країні більше 30 тис км2 земель в аренду, де повністю знищують тайгу та вивозять в Китай на переробку. Активно освоюють Байкал, будуючи там завод по бутилюванню води, та вже поставляючи до своєї країни до 50 млн літрів чистої води в північні китайські регіони.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Карьера и путешествия вместо семьи и детей: названы приоритеты современной молодежи

Современная молодежь меняет свои приоритеты....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Український бюджет зріс завдяки облігаціям

Кошти було здобуто на аукціонах, які організував Мінфін....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Стала известна зарплата Зеленского

В Офисе президента назвали точную сумму, которую глава державы получил за май - 12727 гривен, из которых было заплачено налогов на сумму 2481 гривны....

Загрузка...
Загрузка...