Філарет: Закордонні церкви не визнають ПЦУ через вплив Москви

Почесний патріарх Помісної церкви України Філарет заявив, що єдиною причиною невизнання ПЦУ є підривна діяльність Російської православної церкви.

Про це повідомляє УНН, передає Соцпортал.

Почесний патріарх Православної церкви України Філарет в інтерв’ю Радіо "Свобода" заявив, що головною причиною в затримці нової помісної Православної церкви України є діяльність РПЦ.

- Дійсно, не поспішають. А пов’язано це з Москвою. Москва настільки вплинула на ці церкви різними методами. І держава російська втручалася. З Греції ж вислали і деяких дипломатів за втручання. Значить, російська держава втручалася у ці церковні справи. І гроші відіграли свою роль. І керівництво їздило по помісних церквах і агітувало, щоб вони не визнавали рішення Вселенського патріарха про надання Томосу про автокефалію. Все це вплинуло, - зазначив Філарет.

У ПЦУ переконані, що прийде час, коли всі церкви, у тому числі і російська, визнають українську церкву.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В Крыму на уроке географии умер школьник

Ученик 10-го класса умер от сердечного приступа прямо во время урока географии....

Це може бути цікавим

Киевское ​варьете "Рояль": что думают украинские звезды

Этой осенью в Киеве стартовало новое шоу для взрослых - варьете “Рояль”, которое еженедельно с аншлагом проходит в столичном Caribbean Club Concert Hall....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Кабмин упростил правила пересечения КПВВ на Донбассе

Решение об упрощении прядка пересечения КПВВ вдоль линии соприкосновения на Донбассе принял Кабинет министров Украины....

Загрузка...