Вчені знайшли невідомі науці мікроби у Світовому океані

Група науковців з багатьох країн світу протягом багаторічної подорожі водами Світового океану змогла зібрати дані про види морських мікробів, які до цього часу не були відомі.

Вчені знайшли невідомі науці мікроби у Світовому океані

Про це повідомляє Новое время з посиланням на Gizmodo, передає Соцпортал.

Міжнародна команда вчених на судні Tara зібрала зразки морської води в різних частинах Світового океану і виявила майже 200 тисяч видів морських вірусів.

Після п'яти років подорожей по всьому світу, вчені оголосили про створення величезного глобального каталогу морських вірусів.

- Це розширює наші знання про те, що являють собою біологічні об'єкти на нашій планеті, - сказала Енн Грегорі, автор дослідження і постдокторські дослідник VIB-KU Leuven в Бельгії.

Дані отримані з 146 зразків, узятих у кількох експедиціях на борту шхуни Тара, в тому числі 41 зразок з поїздки в 2013 році в Північний Льодовитий океан.

Спочатку дослідники повинні були визначити, чи є генетичний матеріал в зразку вірусним чи ні, за допомогою різних біо-інформаційних інструментів, які порівнюють його з відомими вірусами, пояснив співавтор дослідження Ахмед Заєд, аспірант в Університеті штату Огайо. Потім вони порівнюють нитки ДНК один з одним, щоб розділити їх на вірусні популяції.

Аналіз виявив 195 728 популяцій вірусів, що в 12 разів більше, ніж в попередньому аналізі. При найближчому розгляді з'ясувалося, що ці популяції, мабуть, поділяються на п'ять метаспільнот які дослідники називають екологічними зонами: Арктика; Антарктика; глибше 2000 метрів; Від 150 до 1000 метрів; і помірні / тропічні води з глибиною від 0 до 150 метрів.

-Це захоплююча робота. Мікроби, можливо, є ключовими факторами біохімічних процесів в океані, а мікроби заражені вірусами. Я думаю, що люди повинні знати, що вірусна різноманітність набагато перевершує різноманітність мікробів, - сказала Елісон Бьюкен, професор Університету Теннессі в Ноксвіллі.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Стало известно, почему в Украине подорожал лук

По мнению экспертов овощного рынка, ключевой причиной очередного подорожания лука в Украине стали неблагоприятные погодные условия....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Сьогодні у Києві деякі автобуси змінять маршрути руху

Сьогодні, 15 червня, через проведення у Києві сільськогосподарських ярмарків деякі столичні автобуси та тролейбуси змінять звичні маршрути руху....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Когда в Украине отмечают Троицу

День Святой Троицы, один из главных христианских праздников, — отмечается на 50-й день после Пасхи....

Загрузка...
Загрузка...