В штабі Зеленського сказали, про що він говорив з Гройсманом

Неформальна зустріч прем'єра і нового президента відбулася 24 квітня. До Зеленського приїхав Гройсман, щоб з'ясувати основні напрямки співробітництва та узгодити подальщі дії.

Гройсман

Команда Володимира Зеленського розглядає варіанти розпуску ВР, або застосувати цю риторіку для шантажу депутатів. Рішення про дострокове припинення повноважень парламенту може бути прийнято з допомогою Окружного адмінсуду, який у березні зажадав від Верховної Ради документального підтвердження існування коаліції.

Про зустріч було заявлено:

Володимир Гройсман приїхав познайомитися з Володимиром Зеленським. Обговорювалися загальні світоглядні речі. Зустріч була неофіційна. Говорили про життя, про ситуацію в країні.

Оглядач підкреслює, що якщо відповідні документи не будуть надані, у суду буде привід встановити, що коаліція відсутня як мінімум з 28 лютого 2019 року. 30 днів, відведених на формування нової, закінчилися наприкінці березня. Отже, у переможця президентських виборів, якщо він обопрется на рішення ОАС, з'являться формальні підстави припинити повноваження ВР одразу після прийняття присяги.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також: Гройсман розповів, наскільки зросла зарплата у військових

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Интернетбуллинг фанатов «Звездных войн»: кого травят «фантасты - «радикалы»

Что такое интернет-травляЯвление интернет-травли знакомо каждому из нас, кем бы мы ни были – пострадавшим, агрессором или просто наблюдателем....

Це може бути цікавим

Эвакуировать неправильно припаркованные автомобили в Киеве теперь будут и ночью

Штрафплощадки для авто оборудуют возле центра города Автомобили с городских улиц уже начали убирать в две смены до 23:00....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Принят новый закон о среднем образовании. Каких изменений ждать школам?

Об этом сообщает пресс-служба Минобразования....

Загрузка...