Тюремники РФ відповіли ЄСПЛ, що Сенцова не катували

Кремлівські тюремники та ФСБ відповіли міжнародному суду (ЄСПЛ) що катувань Сенцова не було. Вони припустили, що гематоми та садна мають «альтернативне походження».

Сенцов

Під час затримання українського режисера Олега Сенцова російськими силовиками не було жорстокого поводження, а зафіксовані у нього гематоми і садна мають .

Про це йдеться у відповіді Мін’юсту Росії Європейському суду з прав людини, який розглядає скаргу Сенцова.

Російські правоохоронні органи провели ретельне розслідування заяви Сенцова про жорстоке поводження і не знайшли причин для порушення кримінальної справи.

Також у Мін’юсті РФ заявили, що справу Сенцова розглядав «суд, створений на підставі закону», а «вирок не був заснований на свідченнях, отриманих під тиском».

У зверненні до ЄСПЛ, яке подали адвокати від імені Олега Сенцова, зазначено, що російська влада порушила статті 3 (заборона тортур) і статті 5 (право на свободу і безпеку) Конвенції про захист прав людини й основних свобод.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також: Сенцов: "Ничто не бывает вечным, даже плохое".

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Луцьку День незалежності відсвяткували велопробігом у вишиванках

Сотні жителів обласного центру Волині на своїх велосипедах у День Незалежності України проїхалися вулицями міста у вишиванках У Луцьку до Дня незалежності жител....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Україні випустять комікс для незрячих людей

Інклюзивний проект Blindman x IST Publishing У вересні видавництво IST Publishing випустить комікс для незрячих людей....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

СБУ провело обшуки на шахтах через розкрадання понад 0,5 млрд гривень

Служба безпеки України проводить обшуки на державних вугільних шахтах, керівництво яких звинувачується в розкраданні 0,5 млрд грнСлужба безпеки України відзвітув....

Загрузка...
Загрузка...