Стало відомо, де живуть найщасливіші люди на Землі

Нещодавнє дослідження групи вчених спростувало загальноприйняту думку, що найщасливіші люди живуть у заможних країнах. Згідно їх опитування до трійки країн, де живуть позитивні люди потрапили Парагвай, Панама та Гватемала.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на ВВС, передає Соцпортал.

Згідно з даними дослідження Gallup Global Emotions люди у всьому світі стають більш розлюченими, напруженими та стурбованими, але є країни, де люди щасливіші за інших.

Зі 150 тис. людей, опитаних у більш ніж 140 країнах, третина сказали, що вони часто зазнають стресу, а щонайменше один з п'яти опитаних відчуває сильну печаль чи гнів.

Найбільш негативною країною за емоційним станом населення виявився Чад, друге місце посів Нігер. Найбільш позитивно налаштованими виявилися мешканці Парагваю та Панами.

Близько 71% опитаних сказали, що вони відчували велике задоволення за день до опитування. Опитування також виявило, що рівень стресу у світі лишається на високому рівні, рівні занепокоєння та смутку серед людей у всьому світі також зросли. Близько 39% опитаних сказали, що вони відчували стурбованість напередодні опитування, а 35% - відчували стрес напередодні.

Топ-5 країн позитивним настроєм населення:

Парагвай, Панама, Гватемала, Мексика, Сальвадор.

Топ-5 країн з негативним настроєм населення:

Чад, Нігер, Сьєрра-Леоне, Ірак, Іран.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Стив Возняк раскритиковал кредитную карту Apple

Некоторые пользователи Apple Card заметили, что Goldman Sachs предоставляет мужчинам более крупный кредитный лимит, нежели их жёнам....

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​На Київщині побили та пограбували родину адвоката

Грабіжники, вдягнені у військову форму, увірвалися у приватний будинок адвоката Володимира Богатиря на Київщині....

Загрузка...