Радбез ООН: Росія знов порушила суверенітет України

Радбез ООН: паспортизація Путіним захоплених теріторій є підривом миру в Україні, та є глобальною проблемою. Тепер Західні країни ще посилять санкції проти Кремля.

ООН

Паспортизація Росією мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей підриває суверенітет України. Про це йдеться у спільній заяві восьми країн-членів ЄС, які входять до складу Ради безпеки ООН. Заяву було виголошено у четвер у Нью-Йорку.

В завяві міжнародної організації проголошено:

Підписання Президентом Російської Федерації указу, який дозволяє, зокрема, особам, які постійно проживають в окремих районах Донецької та Луганської областей України, подавати заявки на отримання російського громадянства у спрощеному порядку, підриває суверенітет України.

У заяві відзначаєтьься, що дані райони, як і весь Донбас, є невід'ємною частиною української території.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також: В ООН назвали число погибших с начала войны на Донбассе.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Загрузка...

Це може бути цікавим

Huawei анонсировала собственную операционную систему

На фоне глобального давления, компания презентует собственную операционную систему, которая будет работать на смартфонах, планшетах, часах и телевизорах компании....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​VIDEOZHARA 2019: топ горячих фактов

Блогосфера: контент имеет значение Мало того что фест подарит два дня встреч с известными блогерами, так еще будет уникальный шанс сделать селфи или пообщаться с ....

Загрузка...
Загрузка...