Група BAHROMA зіграла великий сольний концерт в Києві

У середу, 24 квітня, в столичному клубі Atlas відбувся великий сольний концерт групи BAHROMA. Виступ став фінальним в першій частині всеукраїнського туру «Повний тур Дом».

Група BAHROMA зіграла великий сольний концерт в Києві

Музиканти зіграли свій останній альбом «ДОМ», а також улюблені композиції «Тихо», «Пока-Пора», «Не дави», «Магнит» та інші. Не обійшлося без сюрпризів, BAHROMA порадували своїх шанувальників новими треками. Вперше для київської публіки були виконані пісні «Назавжди - навсегда», з якою група брала участь у Національному відборі Євробачення, та «Пять минут», яка не видана на жодному з альбомів колективу.

- Між нами трапилася любов. Я б так назвав те, що сталося з нами в клубі Atlas. Це був знаменний концерт, у всіх сенсах цього слова, від першої до останньої ноти. Завершальне шоу першої половини нашого туру, яке продовжиться в кінці весни на заході України, пройшло «на ура». Я розчинявся в нотах, людях, голосах. Все, що мені хочеться, це повторювати такі концерти знову і знову, ще і ще, - поділився враженнями фронтмен групи Роман Бахарєв.

Група BAHROMA зіграла великий сольний концерт в Києві

Зал в унісон підспівував групі, знаючи всі тексти напам'ять. Публіка дуже скучила, адже цей концерт київські шанувальники чекали цілий рік.

Артистів прийшли підтримати українські зірки: кліпмейкер Віктор Скуратівський, засновник і дизайнер бренду MARSALA Марія Маслій, співак і саунд-продюсер ROZHDEN, солістка групи YUKO Юлія Юріна, засновник і композитор групи «Бумбокс» Андрій «Муха» Самойло та інші.

Група BAHROMA зіграла великий сольний концерт в Києві

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Америке изобрели пластырь для охлаждения тела

Группа американских инженеров разработала пластырь из термоэлектрических сплавов, который может охлаждать, или согревать тело человека до нужной температуры....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Ученые вычислили на Плутоне океан

Японские и американские исследователи пришли к выводу, что под поверхностью Плутона может быть океан....

Загрузка...
Загрузка...