Група BAHROMA зіграла великий сольний концерт в Києві

У середу, 24 квітня, в столичному клубі Atlas відбувся великий сольний концерт групи BAHROMA. Виступ став фінальним в першій частині всеукраїнського туру «Повний тур Дом».

Група BAHROMA зіграла великий сольний концерт в Києві

Музиканти зіграли свій останній альбом «ДОМ», а також улюблені композиції «Тихо», «Пока-Пора», «Не дави», «Магнит» та інші. Не обійшлося без сюрпризів, BAHROMA порадували своїх шанувальників новими треками. Вперше для київської публіки були виконані пісні «Назавжди - навсегда», з якою група брала участь у Національному відборі Євробачення, та «Пять минут», яка не видана на жодному з альбомів колективу.

- Між нами трапилася любов. Я б так назвав те, що сталося з нами в клубі Atlas. Це був знаменний концерт, у всіх сенсах цього слова, від першої до останньої ноти. Завершальне шоу першої половини нашого туру, яке продовжиться в кінці весни на заході України, пройшло «на ура». Я розчинявся в нотах, людях, голосах. Все, що мені хочеться, це повторювати такі концерти знову і знову, ще і ще, - поділився враженнями фронтмен групи Роман Бахарєв.

Група BAHROMA зіграла великий сольний концерт в Києві

Зал в унісон підспівував групі, знаючи всі тексти напам'ять. Публіка дуже скучила, адже цей концерт київські шанувальники чекали цілий рік.

Артистів прийшли підтримати українські зірки: кліпмейкер Віктор Скуратівський, засновник і дизайнер бренду MARSALA Марія Маслій, співак і саунд-продюсер ROZHDEN, солістка групи YUKO Юлія Юріна, засновник і композитор групи «Бумбокс» Андрій «Муха» Самойло та інші.

Група BAHROMA зіграла великий сольний концерт в Києві

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

По дороге из Житомира в Киев пропал мужчина

По дороге в Киев пропал 49-летний Адамович Алексей Александрович....

Це може бути цікавим

Nobilitet 2019: Наука може стати ближчою до людей, або "який ти науковець?"

Валерія Лошманова: Нобелівку у Стокгольмі завжди вручають 10 грудня, а оскільки ми хотіли зробити івент напередодні – справжню препаті вручення Нобелівки, то нам ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Под Киевом неизвестные забросали камнями скоростной поезд

Неизвестные забросали камнями скоростной поезд № 763 Киев-Одесса....

Загрузка...