США: видача роспаспортів на окупованих землях – акт агресії

Держдеп США визначив рішення Кремля про видачу паспортів на окупованих землях актом агресії. Мінські домовленості порушені – сказав спецпредставник.

США

Підписане президентом РФ Путіним рішення про поспорти – провокація і замах на держсуверенітет України, що негативним чином позначиться на реалізації Мінських домовленостей .

Далі представник американського відомства зазаначив:

США засуджують рішення президента Путіна щодо прискореного надання російського громадянства українцям, які проживають у контрольованій Росією східній Україні. Цим дуже провокаційним кроком Росія посилює свій напад на суверенітет і територіальну цілісність України... (Рішення Путіна створює) серйозну перешкоду на шляху виконання Мінських домовленостей та реінтеграції Донбасу.

У Держдепартаменті додали, що Путін робить такий провокаційний крок всього через кілька днів після перемоги на виборах президента України Володимира Зеленського, який неодноразово висловлював наміри вступити в діалог з РФ з приводу припинення бойових дій на сході України, які забрали не менше 13 тисяч життів.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також: Аслунд: виклики Зеленського - МВФ, корупція, Росія.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Disney добавил "уточнения толерантности" к старым мультфильмам

В описание старые диснеевских мультфильмов добавили "уточнения толерантности"....

Загрузка...