PinchukArtCentre представляє дослідження сексуальності сучасності

Виставка Ain't nobody's business відкриється у арт-просторі 25 квітня. PinchukArtCentre продемонструє Ain't nobody's business - це рімейк виставки-хіта 1994 року швецької співачки-емігрантки Ардіс.

Пинчук

На думку кураторів, виставковий проект активує голоси, що прагнуть свободи самовизначення. Вони також констатують, що колективна позиція усіх авторів та авторок має спровокувати публічну дискусію стосовно суперечливих стосунків між регулятивною владою та особистістю.

Одне з питань, яке може виникнути на поверхні дискусії – як наша сексуальність виявляється у сучасних реаліях, чи залежить виявлення сексуальності лише від нас самих? Відповіді на такі питання можна буде віднайти у творах художників, які будуть представлені у PinchukArtCentre.

У арт-просторі можна буде побачити роботи Миколи Карабіновича (Україна), Ігнаса Крунглєвічуса (Литва), Ангеліни Меренкової (Росія), Заміра Сулейманова (Азербайджан), Люби Токарєвої (Україна), Фабіани Фалейрос (Бразилія), Сергія Шабохіна (Бєларусь).

Все интересные новости Украины и мира читайте в разделе #Х-Files на Соцпортале.

Читайте також:Олигархат на стартеОлигархат на старте. Бега от Порошенко к Зеленскому уже начались?

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Украина отмечает День независимости

Украина получила независимость в 1991 году....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Украине впервые за 8 лет выступили Gogol Bordello

Gogol Bordello исполняют гремучую смесь из панка и этнической музыки, в том числе карпатских ромов, о родственных связях с которыми Гудзь неоднократно заявлял....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

На Троещине и Оболони общественный транспорт изменит маршрут

Завтра, 24 августа, на Троещине и Оболони в связи с проведением продуктовых ярмарок общественный транспорт изменит свой маршрут....

Загрузка...
Загрузка...