В Україні перед Великоднем подорожчали ранні овочі

Напередодні Великодня в Україні подорожчали практично усі ранні овочі. За оцінками експертів ринку, ціни на овочі цьогорічного врожаю в середньому підскочили на 20%.

В Україні перед Великоднем подорожчали ранні овочі

Про це повідомляє Інфо-Шувар, передає Соцпортал.

Лідерами за темпами подорожчання стали рання капуста та тепличний огірок. Так, якщо ще тиждень тому українська рання капуста пропонувалась по 24-25 грн/кг (0,80-0,83 EUR/кг), то сьогодні продавці пропонують її по 40-45 грн/кг (1,34-1,50 EUR/кг).

Вартість тепличних огірків вітчизняного виробництва за тиждень зросла більш, ніж на третину до 50-54 грн/кг (1,67 -1,80 EUR/кг).

Ціни на редиску за тиждень зросли майже на 5% до 10-13 грн/кг (0,33-0,43 EUR/кг). Слід відмітити, що редиска стала свого роду вийнятком із загального переліку, за 4 дні до свята ціни на неї почали знижуватися під тиском збільшення пропозиції. Сьогодні вартість редиски дорівнює цінам аналогічного періоду минулого року.

Ціни на ранній кабачок за тиждень майже не змінилися, але його вартість на рівні 45 грн/кг (1,5 EUR/кг) лишається, в середньому, на 12% вищою від цін минулого року.

Схожа ситуація спостерігається і по вітчизняному томату, ціни на нього сьогодні становлять 59-60 грн/кг (1,97-2,0 EUR/кг). Затиждень вони майже не змінилися, але, рік тому, український тепличний томат коштував майже на 40 % дешевше.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

СБУ провело обшуки на шахтах через розкрадання понад 0,5 млрд гривень

Служба безпеки України проводить обшуки на державних вугільних шахтах, керівництво яких звинувачується в розкраданні 0,5 млрд грнСлужба безпеки України відзвітув....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Украина отмечает День независимости

Украина получила независимость в 1991 году....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Украине впервые за 8 лет выступили Gogol Bordello

Gogol Bordello исполняют гремучую смесь из панка и этнической музыки, в том числе карпатских ромов, о родственных связях с которыми Гудзь неоднократно заявлял....

Загрузка...
Загрузка...