Укрстат: промвиробництво виросло в Україні

На 2,11% виросло Промвиробництво в Україні. Одночасно може скластися й негативний тренд із-за введення ембарго на ввезення нафтопродуктів з Росії та Бєларусі.

промисловість

Державна служба статистики уточнює, що з корекцією на ефект календарних днів промвиробництво в березні-2019 до березня-2018 також зросло на 2,7%.

Вдомство ззвертає увагу, що по відношенню до попереднього місяця промислове виробництво в березні зросло на 12%, однак з урахуванням сезонного чинника — на 2,4%.

У цілому за підсумками перших трьох місяців 2019 року скорочення промвиробництва до аналогічного періоду 2018 року становить 0,9%, тоді як за підсумками двох місяців воно сягало 2,5%, йдеться в даних Держстату.

Згідно з ним, у переробній промисловості у березні-2019 до березня-2018 зростання склало 5%, в добувній промисловості і розробленні кар'єрів — 1,8%.

У той же час в постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря було зафіксовано зниження на 8,1%, що може бути пов'язано з більш теплою погодою.

Як повідомлялося, промислове виробництво в Україні в 2018 році зросло на 1,1% порівняно з 2017 роком, при цьому в грудні-2018 до грудня-2017 зниження склало 3,5%.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також: Обсяг переказів від заробітчан в Україну зріс до $10,88 млрд.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Nobilitet 2019: Наука може стати ближчою до людей, або "який ти науковець?"

Валерія Лошманова: Нобелівку у Стокгольмі завжди вручають 10 грудня, а оскільки ми хотіли зробити івент напередодні – справжню препаті вручення Нобелівки, то нам ....

Це може бути цікавим

​В Киеве появятся несколько сотен киосков с социальным хлебом

200 киосков с хлебобулочными изделиями и товарами широкого потребления откроются в Киеве в рамках программы по продаже социального хлеба....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​У Дніпрі затримали маніяка, який нападав на жінок

Чоловіка, який здійснив серію нападів на жінок, затримали правоохоронці у Дніпрі....

Загрузка...