Особливості психіки людини. Олег Мальцев

Що таке психіка? Особливості психіки людини

Виходячи з безлічі різних визначень психіки, що існують в сучасній класичній науці, випливає висновок про те, що наукова спілка так і не прийшло до єдиного розуміння, що є психікою людини і як вона влаштована. Крім того, навколо проблематики психічного здоров'я людини існує багато суперечок в окремих напрямках психології та психіатрії, і відповідно стільки ж підходів в лікуванні її відхилень, при цьому, що найчастіше носять експериментальний характер.

Серед усього цього розмаїття, сучасній людині практично неможливо зрозуміти, що є психікою, і що значить «норма» в загальноприйнятому розумінні психіки. Але, не знаючи, як вона влаштована, людина не може їй управляти, а, отже, змушена стикатися з наслідками її порушення у вигляді психотравм, психологічних відхилень і захворювань.

Для того, щоб розібратися в даній проблематиці, ми вирішили звернутися до результатів досліджень українського вченого, академіка УАН, доктора філософії, кандидата психологічних наук Олега Вікторовича Мальцева.

З точки зору прикладної науки, реставратором якої є О.В. Мальцев, психіка - це рівновага між знаннями та здібностями людини.

Ці явища відіграють велику роль в житті людини. Наприклад, льотчик випробувач може показати більшу кількість результатів і більшу майстерність, якщо він це робити вміє. Виникає поняття «вміння». Геологи можуть знайти що-небудь тільки в тому випадку, якщо вони володіють знаннями, де шукати. Виникає поняття «знання». Отже, можна зробити висновок про те, що в сучасному світі існує постійний конфлікт знання та вміння. З точки зору досягнення керованого тріумфу, який неможливий без спеціальних знань та здібностей.

Варто відзначити, що психіка не є вродженою, й формується на певному етапі життя людини, як раз за допомогою придбання знань і здібностей.

Крім того, психіка є механізмом управління швидкостями людиною в процесі життя та діяльності. Погляньмо на цей механізм, на прикладі зрозумілої моделі - коромисла, з одного боку якого розташовуються здібності, а з іншого - знання людини. Даний механізм знаходиться в рівноважному стані, коли обидві сторони зберігають рівність. Коли одна зі складових переважує, дана конструкція виходить з ладу.

Проблематика полягає в тому, що в сучасному світі, практично у кожної людини психіка має відхилення, і вона не знає яким чином приводити її в керований рівноважний стан. Крім того, вона не вміє справлятися зі швидкостями в житті, зустріч з якими й раскоординує її психіку.

Розглянемо різновиди швидкостей, які існують:

  • горизонтальна швидкість - це швидкість подій, що рухаються на людину;
  • швидкість діагонального знесення - це природа того, що людина при вирішенні завдання домагається результату, але не того, який був необхідний спочатку, тобто, отримує не те, що хоче.
  • циклічна швидкість - це швидкість повторюваних подій в житті. Потрапляючи від неї в залежність, людина робить одні й ті ж помилки, зазнає невдачі раз по раз, і, в підсумку, стає абсолютно вразливою.
  • швидкість вертикальної реалізації дозволяє людині звільнитися від залежності від горизонтальної, циклічної швидкості та швидкості діагонального знесення.

Всі чотири види швидкостей існують і діють одночасно, незалежно від того, хоче людина з ними справлятися чи ні, знає про їхню наявність чи ні.

В результаті того, що вона не вміє працювати зі швидкостями, в результаті відсутності знань і здібностей, людина змушена постійно зустрічатися з перешкодами, і отримувати поразки. Кожна невдача в її житті породжує виникнення психотравм, які накопичуючись, приводять до порушення психіки.

Виходячи з цих даних, випливає висновок, - якщо людина не справляється зі швидкістю, вона змушена справлятися з силою. Дану проблематику залежності від швидкостей дозволяє набуття людиною сили, за допомогою керованої реалізації.

У прикладній науці, для вирішення цієї задачі, існують, реставровані та сконструйовані вченим Мальцевим Олегом Вікторовичем, комплекс «Раструб» та «Сектор», використання яких дозволяють людині відновити здібності й навчитися керувати своєю психікою. Крім того, це не тільки терапевтичні комплекси, але і реалізаційні. За допомогою їх застосування людина може керовано досягти будь-якого результату у своєму житті. Дізнатися про це більше ви можете подивившись лекції онлайн на сайті Академії прикладних наук.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​У Києві на Різдво організують благодійний обід для тисячі людей похилого віку

Локацію гостям повідомлять перед заходомПроект за принципом zero waste реалізує гастрономічна спільнота Foodies, передає Хмарочос....

Це може бути цікавим

Заболевшая раком печени юная британка рассказала о первых симптомах болезни

Юная британка Бет Уорли начала замечать у себя резкие перепады настроения и эмоции, которые она не могла контролироватьИсторию Бет Уорли, жительницы Бедворта в Уо....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Пять лучших книг уходящего года по версии Билла Гейтса

Предприниматель ежегодно прочитывает около 50 книг и на каждую пишет свою рецензию Вот уже два года подряд бизнесмен публикует предпраздничные подборки книг....

Загрузка...