Особливості психіки людини. Олег Мальцев

Що таке психіка? Особливості психіки людини

Виходячи з безлічі різних визначень психіки, що існують в сучасній класичній науці, випливає висновок про те, що наукова спілка так і не прийшло до єдиного розуміння, що є психікою людини і як вона влаштована. Крім того, навколо проблематики психічного здоров'я людини існує багато суперечок в окремих напрямках психології та психіатрії, і відповідно стільки ж підходів в лікуванні її відхилень, при цьому, що найчастіше носять експериментальний характер.

Серед усього цього розмаїття, сучасній людині практично неможливо зрозуміти, що є психікою, і що значить «норма» в загальноприйнятому розумінні психіки. Але, не знаючи, як вона влаштована, людина не може їй управляти, а, отже, змушена стикатися з наслідками її порушення у вигляді психотравм, психологічних відхилень і захворювань.

Для того, щоб розібратися в даній проблематиці, ми вирішили звернутися до результатів досліджень українського вченого, академіка УАН, доктора філософії, кандидата психологічних наук Олега Вікторовича Мальцева.

З точки зору прикладної науки, реставратором якої є О.В. Мальцев, психіка - це рівновага між знаннями та здібностями людини.

Ці явища відіграють велику роль в житті людини. Наприклад, льотчик випробувач може показати більшу кількість результатів і більшу майстерність, якщо він це робити вміє. Виникає поняття «вміння». Геологи можуть знайти що-небудь тільки в тому випадку, якщо вони володіють знаннями, де шукати. Виникає поняття «знання». Отже, можна зробити висновок про те, що в сучасному світі існує постійний конфлікт знання та вміння. З точки зору досягнення керованого тріумфу, який неможливий без спеціальних знань та здібностей.

Варто відзначити, що психіка не є вродженою, й формується на певному етапі життя людини, як раз за допомогою придбання знань і здібностей.

Крім того, психіка є механізмом управління швидкостями людиною в процесі життя та діяльності. Погляньмо на цей механізм, на прикладі зрозумілої моделі - коромисла, з одного боку якого розташовуються здібності, а з іншого - знання людини. Даний механізм знаходиться в рівноважному стані, коли обидві сторони зберігають рівність. Коли одна зі складових переважує, дана конструкція виходить з ладу.

Проблематика полягає в тому, що в сучасному світі, практично у кожної людини психіка має відхилення, і вона не знає яким чином приводити її в керований рівноважний стан. Крім того, вона не вміє справлятися зі швидкостями в житті, зустріч з якими й раскоординує її психіку.

Розглянемо різновиди швидкостей, які існують:

  • горизонтальна швидкість - це швидкість подій, що рухаються на людину;
  • швидкість діагонального знесення - це природа того, що людина при вирішенні завдання домагається результату, але не того, який був необхідний спочатку, тобто, отримує не те, що хоче.
  • циклічна швидкість - це швидкість повторюваних подій в житті. Потрапляючи від неї в залежність, людина робить одні й ті ж помилки, зазнає невдачі раз по раз, і, в підсумку, стає абсолютно вразливою.
  • швидкість вертикальної реалізації дозволяє людині звільнитися від залежності від горизонтальної, циклічної швидкості та швидкості діагонального знесення.

Всі чотири види швидкостей існують і діють одночасно, незалежно від того, хоче людина з ними справлятися чи ні, знає про їхню наявність чи ні.

В результаті того, що вона не вміє працювати зі швидкостями, в результаті відсутності знань і здібностей, людина змушена постійно зустрічатися з перешкодами, і отримувати поразки. Кожна невдача в її житті породжує виникнення психотравм, які накопичуючись, приводять до порушення психіки.

Виходячи з цих даних, випливає висновок, - якщо людина не справляється зі швидкістю, вона змушена справлятися з силою. Дану проблематику залежності від швидкостей дозволяє набуття людиною сили, за допомогою керованої реалізації.

У прикладній науці, для вирішення цієї задачі, існують, реставровані та сконструйовані вченим Мальцевим Олегом Вікторовичем, комплекс «Раструб» та «Сектор», використання яких дозволяють людині відновити здібності й навчитися керувати своєю психікою. Крім того, це не тільки терапевтичні комплекси, але і реалізаційні. За допомогою їх застосування людина може керовано досягти будь-якого результату у своєму житті. Дізнатися про це більше ви можете подивившись лекції онлайн на сайті Академії прикладних наук.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Назван главный источник стресса для женщин: это не работа и не транспорт

Определен главный источник женского стресса....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Поліція Херсонщини: в Олешківському районі сталася перестрілка, є поранені

В Олешківському районі, на Херсонщині сталася перестрілка....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Другий офіційний візит у Париж: Зеленський у Макрона

Президент України Володимир Зеленський прибув з офіційним візитом у Париж....

Загрузка...
Загрузка...