Обсяги будівництва в Україні зросли майже на чверть

Будівництво в Україні випереджає всі галузі в економіці країни. Про це красномовно каже Індекс будівельних робіт, який досяг 124,3%.

Будівництво

Тенденція зростання обсягів будівництва в Україні триває. У першому кварталі поточного року підприємства виконали будівельні роботи на суму 26,5 млрд грн. Індекс будівельної продукції по відношенню до аналогічного періоду 2018 року склав 124,3%.

Наголошується, що за підсумками звітного періоду індекс будівництва інженерних споруд становив 145,2%, будівель - 109,8% (житлових - 91,8%, нежитлових - 133%).

У розрізі регіонів лідерами за обсягами виконання будівельних робіт стали Дніпропетровська область (3,6 млрд грн), Харківська область (2,9 млрд грн), Одеська область (2 млрд грн) і Київ (6,5 млрд грн). Їх впевнено наздоганяє Львівська область (1,7 млрд грн).

Нове будівництво, реконструкція та технічне переоснащення становили 79,6% від загального обсягу виробленої будівельної продукції, капітальний і поточний ремонти - 11,5% і 8,9% відповідно.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України повідомило:

За підсумками першого місяця поточного року будівельні підприємства виконали робіт на 6,5 млрд грн. Індекс будівельної продукції по відношенню до аналогічного періоду 2018 року склав 106,2%.

За підсумками 2018 року підприємства України виконали будівельні роботи на суму 136,3 млрд грн, індекс будівельної продукції по відношенню до 2017 року склав 104,4%.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також: Укрстат: промвиробництво виросло в Україні

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Глава "Нафтогаза" объяснил украинцам, как "не платить больше" за газ

Глава "Нафтогаза" Коболев объяснил украинцам, как "не платить больше" за газ зимой....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Россия может выдать некоторых политзаключенных Украине, - СМИ

Россия может выдать осужденных Балуха, Гриба, Карпюка, Клыха и Кольченко Украине, сообщил российскому "Интерфаксу" осведомленный источник....

Загрузка...
Загрузка...