Інфоспротив виклав інформацію про півсотні російських найманців

П'ята частина колаборантів в бандформуванні "Спарта" на окупованих теріторіях України - з РФ. Ротація йде постійно, тому перелік бойовиків поновлюється.

Окупація

Серед них переважно уродженці найвіддаленіших переддефолтних регіонів країни-агресора. Розслідувачі групи "Інформаційний спротив" ідентифікували 50 окупантів бандформування "Спарта", що діє у складі російсько-окупаційних військ в Донбасі:

З 288 учасників НЗФ, дані яких є у розпорядженні групи "ІС", 50 – громадяни Російської Федерації... Більшість з них – чоловіки у розквіті сил, 30-40 років.

У ньому також нагадується, що список найманців країни-агресора в НЗФ періодично змінюється за рахунок нових, які прибувають з РФ на зміну пораненим і вбитим:

Цікаві не лише вік і діяльність кожного з них, а й регіони, з яких прибули "борці за Новоросію". Найвіддаленіші куточки Росії, суб'єкти Федерації у переддефолтному стані, яким потрібні кадри. Але кадри незаконно вирушили на територію сусідньої країни в пошуках легких грошей.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

МОЗ разработал систему трансплантации органов в Украине

В следующем году в Украине заработает единая система трансплантации органов....

Це може бути цікавим

Ученые разработали вакцину, которая вызвала иммунный ответ у больных с ВИЧ

Эксперименты помогли создать препарат, который воздействует на широкий спектр штаммов вируса имунодефицита....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Как очистить легкие после отказа от курения

Употребление клюквы и имбирного чая, а также прогулки на свежем воздухе способствуют более активному очищению легких после того, как человек решает отказаться от ....

Загрузка...