Вчені попереджають, що дикі бджоли опинилися на межі вимирання

Деякі вчені б’ють на сполох через те, що більше десяти видів диких бджіл опинилися на межі вимирання. А це може обернутися серйозними проблемами, адже ці комахи відіграють ключову роль у запиленні сільськогосподарських культур.

дикі бджоли опинилися на межі вимирання

Про це повідомляють cikavosti.com, передає Соцпортал.

Згідно з новим дослідженням з Університету Нью-Гемпширу, 14 диких видів бджіл у Новій Англії в даний час знаходяться в біді

Як пишуть у журналі Insects and Conservation Diversity, автори дослідження, деякі з уражених видів, більшість з яких є видобувними і листопадними наземними гніздовими бджолами, перебувають у занепаді на 90%.

- Ми знаємо, що дикі бджоли знаходяться у великій небезпеці в усьому світі, - сказала доцент біологічних наук Сандра Рехан.

Оскільки ці види є основними видами в запиленні сільськогосподарських культур, це викликає заклопотаність з приводу шкоди для виробництва основних культур і продовольчого постачання в цілому.

В останнє десятиліття спостерігається загальносвітове скорочення чисельності бджіл. Вчені звинувачують у зменшенні числа бджіл зміни клімату, інсектициди, паразитів, хвороби і відсутність різноманітності в харчуванні бджіл. Загальне скорочення чисельності популяції викликає серйозну заклопотаність у зв’язку з тим, що бджоли є важливими запилювачами диких та домашніх видів рослин, у тому числі рослин, які складають третину раціону людини.

- Будучи вимушеними мігрувати на північ через потепління, бджоли стикаються з нестачею продовольства на більших висотах. Їм більше нікуди йти. Це найбільша проблема, - сказала Рехан.

Про наукові відкриття читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Младенец захлебнулся водой во время купания в тазике

Ужасная трагедия произошла в Харьковской области....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Скоро лето - как выбрать солнцезащитный крем: лайфхаки

Скоро лето - солнце, пляж и загар....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Все желающие могут отправить свое имя на Марс

Возможность оставить свое имя на Красной планете предлагает Национальное управление по аэронавтике и исследованию космического пространства США....

Загрузка...
Загрузка...