Податкова: припинена реєстрація нового бізнесу на кілька місяців

Мінфін змінив систему реєстрації РРО. Тому податкова не має технічної можливості реєструвати касові апарати.

Мінфін

Нововведення в наказі Міністерства фінансів №547 від 14.06.16, що змінили колишню систему взяття на облік Реєстраторів розрахункових операцій (РРО), призупинили фіксацію створення нових суб'єктів підприємництва. Пауза може триватиме не один день, а може й місяці. Про це повідомив виконавчий директор асоціації "УкрЕККА" Василь Маціпура.

За його словами:

Відтепер всі, кому необхідно зареєструвати касовий апарат в ДФС, не можуть цього зробити, оскільки наказ Мінфіну вніс зміни в систему. Зокрема, до реєстру РРО необхідно внести всі дані всіх реєстраторів розрахункових операцій, випущених в обіг. Поки цього не зроблено, касові апарати не можуть бути зареєстровані податковими органами.

Тепер клієнт купує касовий апарат, заповнює заяву в електронній формі, в якій зазначає, що він придбав такий-то апарат і всі його параметри. А також і те - в якій компанії він буде обслуговувати його - такий-то сервісний центр . Далі він відправляє всі ці дані на сервер ДФС. Компанія, яка обслуговуватиме касовий апарат, також направляє повідомлення в податкову про те, що вона з клієнтом уклала договір.

ДФС перевіряє в реєстрах сам РРО та сервісний центр. Податківець формує довідку №2 і відправляє заявить елю на електронну пошту його фіскальний номер. Той уже вводить в систему касовий апарат і в електронному вигляді передає акт введення в експлуатацію - так звану довідку про опломбування касового апарату. І тільки після цього податкова надає реєстраційне свідоцтво.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також: Стало відомо, коли українська економіка наздожене Польщу.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Украина не выполнила обязательства по "зеленой энергетике"

С конца прошлого года Украина перестала выполнять тарифные обязательства перед инвесторами в "зеленую" энергетику....

Це може бути цікавим

Відкрилась персональна виставка Оксани Фурса #AURUM

В колаборації з відомими дизайнерами, ювелірами, модельєрами Оксана Фурса представила справжнє перетворення художніх творінь у практичні речі....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Українські зірки зібрали 150 000 гривень на спасіння від руйнації будинку Миколи Леонтовича

Гостями благочинного прийому стали представники політичного істеблішменту та культури: Ірина Борзова, Людмила Пишна, Іван Гинянський, Дмитро Гордон з дружиною Ол....

Загрузка...