Податкова: припинена реєстрація нового бізнесу на кілька місяців

Мінфін змінив систему реєстрації РРО. Тому податкова не має технічної можливості реєструвати касові апарати.

Мінфін

Нововведення в наказі Міністерства фінансів №547 від 14.06.16, що змінили колишню систему взяття на облік Реєстраторів розрахункових операцій (РРО), призупинили фіксацію створення нових суб'єктів підприємництва. Пауза може триватиме не один день, а може й місяці. Про це повідомив виконавчий директор асоціації "УкрЕККА" Василь Маціпура.

За його словами:

Відтепер всі, кому необхідно зареєструвати касовий апарат в ДФС, не можуть цього зробити, оскільки наказ Мінфіну вніс зміни в систему. Зокрема, до реєстру РРО необхідно внести всі дані всіх реєстраторів розрахункових операцій, випущених в обіг. Поки цього не зроблено, касові апарати не можуть бути зареєстровані податковими органами.

Тепер клієнт купує касовий апарат, заповнює заяву в електронній формі, в якій зазначає, що він придбав такий-то апарат і всі його параметри. А також і те - в якій компанії він буде обслуговувати його - такий-то сервісний центр . Далі він відправляє всі ці дані на сервер ДФС. Компанія, яка обслуговуватиме касовий апарат, також направляє повідомлення в податкову про те, що вона з клієнтом уклала договір.

ДФС перевіряє в реєстрах сам РРО та сервісний центр. Податківець формує довідку №2 і відправляє заявить елю на електронну пошту його фіскальний номер. Той уже вводить в систему касовий апарат і в електронному вигляді передає акт введення в експлуатацію - так звану довідку про опломбування касового апарату. І тільки після цього податкова надає реєстраційне свідоцтво.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також: Стало відомо, коли українська економіка наздожене Польщу.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Почему у собак такие грустные глаза: ответ нашли в истории

Откуда у собак специфический, так называемый "щенячий взгляд? Ученые уверены, что в нем повинны люди и эволюция....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Киеве появился мурал с огромным мопсом

В Киеве на Позняках появился новый мурал с веселым мопсом....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Киеве погиб Дмитрий Тымчук

По его словам, Тымчук нанес себе смертельное ранение во время чистки наградного пистолета....

Загрузка...
Загрузка...