Kyiv Boryspil Express встановив рекорд з перевезення пасажирів

Експрес, який сполучає Київ з міжнародним аеропортом «Бориспіль», встановив рекорд з перевезення пасажирів за добу. Зокрема, 22 квітня було перевезено 2,5 тисячі пасажирів.

Kyiv Boryspil Express встановив рекорд

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці, передає Соцпортал.

Укрзалізниця фіксує рекордні перевезення залізничним експресом, що курсує між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль». Так, 22 квітня експресом було перевезено 2504 пасажирів. Загалом в середньому за добу експрес перевозить близько 2000 пасажирів.

Станом на 23 квітня Kyiv Boryspil Express зробив 7788 тисяч рейсів, а його обрали майже 270 тисяч пасажирів, причому популярність поїзда постійно зростає.

Якщо в попередні місяці поїзд перевозив у середньому по 50 тис. пасажирів, то упродовж останнього місяця поїздом скористалися 70 тис. пасажирів. Як показує статистика, найчастіше пасажири обирають Kyiv Boryspil Express у п’ятницю та середу.

Наразі між Києвом та аеропортом «Бориспіль» працює 5 дизель-поїздів виробництва польської компанії PESА. Крім того, Укрзалізниця завершує модернізацію шостого, який незабаром вийде на маршрут.

Також до кінця року планується придбання дизель-поїзда вітчизняного виробництва, який також буде задіяний у цьому сполученні.

Відзначається, що експрес між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль» Укрзалізниця запустила 30 листопада 2018 року. Він функціонує в режимі 24/7 та щодоби здійснює 27 рейсів.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Украинские школьники будут за госсчет путешествовать по стране

В принятом госбюджет на 2020 год заложено 500 млн грн на уникальную программу - «мобильность» школьников....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Почему ткани усаживаются?

Многие текстильные изделия во время их использования поддаются деформированию, из-за чего теряют первоначальный вид....

Загрузка...