У Броварах відбувся Другий Еко-трейл “Весняний Ліс”

21 квітня 2019 любителі бігу і скандинавської ходьби зібралися на Другий Еко-трейл “Весняний Ліс”.

Щороку в квітні любителі бігу і скандинавської ходьби збираються в Броварському лісі, щоб випробувати свої сили і витривалість, насолодитися природою, зустрітися з давніми друзями та позмагатися за трофеї.

В програмі Еко-трейлу були дистанції, що підійшли як новачкам, так і досвідченим бігунам, дитячі забіги, а також видовищна та цікава естафета для команд з двох учасників.

Розминку перед стартом змагань проводила Яна Сидоренко - майстер спорту з Кіокушинкай карате, чемпіонка Європи, 8-разова чемпіонка України.

Спортивні результати учасників змагань можна переглянути тут.

Кореспондентка Соцпорталу Олена Гриневич також взяла участь у змаганнях по дисципліні "Скандинавська ходьба" і зайняла третє місце у своїй віковій категорії.

Крім того, Олена запитала учасників-скандинавів із програми третього віку про їх враження від змагань. Групу тренує олімпійська чемпіонка з легкої атлетики Тетяна Самоленко.

ЇЇ група дуже любить свою тренерку, а Тетяна своїх підопічних не тільки тренує, але і надихає.

- Щоб піднятися на олімпійську вершину, потрібно бути сильною, наполегливою і навіть упертою. А ще оптимістичною і життєрадісною, - вважає Тетяна Самоленко, яка з двох своїх Олімпіад (1988,1992) привезла повний комплект медалей.

Всі новини спорту читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.