Тимофій Милованов, з НБУ: можлива повторна сплата за ПриватБанк

НБУ продовжить оскарження рішень судів 1-ї інстанції про денаціоналізацію «Приват». Про це сказав заступник голови Ради НБУ Тимофій Милованов.

НБУ

Топ-службовець сказав:

З економічної точки зору банк був неспроможний виконувати свої зобов’язання, і тому його потрібно було або закривати, або націоналізувати. Закривати його було небезпечно, це великий банк, і до великих банків у всіх країнах ставляться по-іншому... Що буде далі? Мені складно робити якийсь прогноз, думаю, що потрібно слідкувати за тим, щоб платники податків знову не заплатили ще раз за той банк якимось новим політичним силам.

За словами Тимофія Милованова, курс гривні до долара та інших світових валют від результатів виборів «зараз ще не залежить», а далы продовжив:

Це буде залежати від економічної політики, яка буде впроваджуватися. Думаю, що ринки, економіка і люди в цілому придивляться до того, які будуть перші призначення, перші політичні, економічні рішення нової команди, хто буде в цій команді.

З Коломойським, дуже можливо, вважають економісти, розрахуються поверненням «Приватбанку». Це спричинить великі проблеми. У той же час, відповідне рішення суду створює правову невизначеність, а отже, і потенційні ризики для фінансової стабільності в Україні у майбутньому. Це рішення суду також ускладнює співпрацю із міжнародними фінансовими організаціями, зокрема МВФ, Світовим банком та ЄБРР, а також захист інтересів держави у судових процесах в інших юрисдикціях щодо відшкодування збитків, завданих банку та державі колишніми власниками «Приватбанку".

Виступаючи у своєму передвиборчому штабі після поразки на виборах 21 квітня, президент України Петро Порошенко висловив побоювання, що Україну можуть чекати проблеми через «Приватбанк».

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Чоловік у лісосмузі зґвалтував 16-річну дівчину

В одному із сіл на Полтавщині чоловік затягнув 16-річну дівчину до лісосмуги та зґвалтував....

Загрузка...

Це може бути цікавим

У жахливій ДТП загинула родина

На Донеччині позашляховик злетів з траси та перекинувся....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Ryanair рассчитывает на победу в «тарифных войнах» авиакомпании

Руководитель Ryanair Майкл О'Лири заявил о своей уверенности, что авиакомпания выиграет тарифные войны в отрасли....

Загрузка...
Загрузка...