Стало відомо, які роботи будуть допомагати астронавтам на МКС (відео)

За задумом японських розробників їхні роботи повинні взяти на себе велику частину буденної роботи на МКС. Завдяки цьому у астронавтів буде більше часу на наукові дослідження.

Про це повідомляють cikavosti.com, передає Соцпортал

Японський стартап GITAI зайнявся розробкою роботів з дистанційним управлінням, які візьмуть на себе частину рутинних і небезпечних завдань на МКС. До 2020 року екіпаж МКС може поповнити цілий загін роботів, який будуть виконувати складні і небезпечні для життя завдання. Це потрібно в першу чергу для того, щоб люди змогли зосередитися на наукових проектах та управлінні космічною станцією. Вчені навіть сподіваються, що роботами вийде керувати віддалено — прямо з Землі. Принаймні, саме це було заявлено метою нового партнерства між Японським агентством аерокосмічних досліджень (JAXA) та стартапом, що розробляють космічного робота GITAI

Генеральний директор GITAI Шо Наканосе пояснив в інтерв’ю IEEE Spectrum, що в даний час проблема людських подорожей є найбільш актуальною і глибоко вкоріненою в космічну галузь, а тому ми працюємо над роботами космічної телеприсутності — їх можна зробити набагато більш практичними, ніж автономні боти.

Відеоролики, опубліковані GITAI, демонструють гуманоїдних роботів, які клацають перемикачами, відкривають набори з інструментами і виконують ряд інших нескладних завдань в лабораторії, що імітує МКС.

Іноді на допомогу їм приходять люди, але, враховуючи характер дистанційного керування, це допустиме послаблення. Кожен такий робот буде транслювати 360-градусне відео на Землю, щоб оператор міг орієнтуватися на місцевості. Команда запевняє, що знайшла спосіб транслювати записи у високому дозволі на орбіту і назад із затримкою всього в 60 мілісекунд.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Грета Тунберг отправляется из США в Европу на катамаране

На катамаран ее взяла с собой группа австралийцев и британцев 16-летняя экоактивистка из Швеции Грета Тунберг сообщила, что планирует пересечь Атлантику на катама....

Це може бути цікавим

Не Шевченко. Лингвисты назвали самую популярную фамилию в Украине

Самой распространенной в Украине фамилией оказалась Мельник....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...