Порошенко телефонує кожному: Підтримайте сильну Україну

Громадяни України отримали телефонне звернення Петра Порошенко. Він закликає своїх виборців підтримати його на виборах 21 квітня. В 1-хвилинному роліку він закликає підтримати сильну Україну.

Впроваджуючи нові підходи агітації, Петро Порошенко ввів в практику передвиборних перегонів обзвін своїх прихільників, та всіх виборців зі зверненням на патріотичгній ноті. Так він схиляє людей до вірного вибору Президента України, який буде Гарантом миру, добробуту та впевненності українців в майбутньому країни.

За день перед виборами, соціологи вважають, як і більшість виборців, що шанси отримати перемогу у нього 50 на 50. Тому, якщо він мобілізує на свою підтримку тих, хто не прийшов на й тур голосування - він отримає перемогу і стане президентом вдруге.

Все политические новости Украины читайте в разделе #Банкова на Соцпортале.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Nobilitet 2019: Наука може стати ближчою до людей, або "який ти науковець?"

Валерія Лошманова: Нобелівку у Стокгольмі завжди вручають 10 грудня, а оскільки ми хотіли зробити івент напередодні – справжню препаті вручення Нобелівки, то нам ....

Це може бути цікавим

​Эксперт рассказал, какие автомобили считаются идеальными для новичков

Автомобильный эксперт Алексей Хресин составил рейтинг транспортных средств, которые идеально подойдут новичку....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

На вихідних у столиці пройдуть продуктові ярмарки

Із метою більш повного задоволення потреб споживачів у сільськогосподарській продукції у столиці 23-24 листопада пройдуть традиційні ярмарки....

Загрузка...