Українці підписують петицію про перенесення виборів

1867 чоловік підписали петицію про перенесення другого туру виборів, розміщену на сайті Адміністрації Президента.

Петицію створила Тетяна Севрюк. У ній вимагається перенести вибори на липень та перевірити фінансування кандидата Зеленського.

- Україна виявилася не готовою до проведення виборів президента України в умовах гібридної війни з Росією, ані в законодавчому полі, ані з боку інформаційної безпеки, ані з боку дотримання кандидатами демократичних політичних засад.Тому ми, народ України, якому не байдужа доля нашої країни, звертаємося до вас з проханням:

Українці підписують петицію про перенесення виборів

  1. Перенести дату другого тура виборів Президента України з 21.04.2019р. до 21.07.2019р. для того, щоб привести законодаство щодо виборів Президента до сучасних вимог.
  2. Дати наказ правоохоронним органам перевірити та оприлюднити інформацію, викладену на сайті «Миротворець» про фінансування кандидата в президенти України Зеленського В. А. спецслужбами Росії, тому що, якщо це правда- це загрожує національній безпеці України і кандидат в Президенти є зрадником України.
  3. Дати наказ правоохонним органам перевірити та оприлюднити інформацію про фінансування, а також скритне афіліювання своїх інтересів через кандидата в президенти Зеленського В.А. Коломойським І.В.
  4. Провести міжнародний аудит ДК «Укроборонпрому» і оприлюднити результати до 21.07.2019р.
  5. Подати в Верховну Раду законопроект «Про вибори президента України» де прописати обов*явковість проведення дебатів перед другим туром виборів Президента, а також відповідальність, якщо кандидат відмовляється від участі в дебатах- зняття його кандидатури з виборчих перегонів. Також прописати обов*язковість тесту на наркозалежність та алкозалежність в міжнародній антидопінговій лабораторії для всіх кандидатів в Президенти. Також прописати обов*язковість представлення своєї передвиборчої програми з відповідальністю за невиконання цього пункту- зняття кандидату з виборчих перегонів. Також прописати відповідальність Президента України за невиконання взятих на себе зобов*язань- це можливість розпочинання процедури імпічменту Президенту, якщо не буде доведено, що Президент не виконав свої зобов*язання через саботування Верховною Радою своїх законотворчих функцій.
  6. Подати в Верховну Раду України закон «Про імпічмент Президента» з урахованням гібридної агресії Росії і дотриманням вимог щодо національної безпеки.

У разі невиконання нашого звернення, залишаємо за собою право відстоювати свої права на мирних, безстрокових акціях протесту", - йдеться в пропозиції.

Петиція за 90 днів має назбирати 25 тисяч голосів. Станом на ранок 18 квітня її підписали 980 людей. Підтримати її можна за посиланням.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Через несправність на Рівненській АЕС відключили один енергоблок

На Рівненській атомній електростанції через несправність відключили третій енергоблок....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Чоловік зі шприцом кидався на жінок (відео)

У Вінниці чоловік з голкою від шприца нападав на жінок....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Киев, история одной фотографии: площадь Победы, конец 1950-х годов

В сети появилась фотография Площади Победы в Киеве конца 1950-х годов и расшифровка объектов на ней....

Загрузка...
Загрузка...