СБУ: російський диверсант є екс-охоронець президента Інгушетії

Затриманий Тимур Дзортов, російський диверсант дав свідчення Службі безпеки України. Він є кадровим військовим та охоронцем глави Інгушетії.

За словами росіянна, діяльністю диверсійної групи керував помічник начальника Головного управління Генштабу ЗС РФ на ім'я Рустем. Зокрема, він поставив завдання встановити місцезнаходження автомобіля офіцера української розвідки, що диверсанти намагалися замінувати.

Однак вони не виконали завдання, так як вибуховий пристрій спрацював передчасно. Раніше їх група вбила двох співробітників розвідки України в м.Київ.

Як повідомив глава СБУ Василь Грицак, оперативники затримали його на конспіративній квартирі. Слідство встановило, що раніше він служив в особистій охороні глави Інгушетії Юнус-Бека Євкурова, а у 2015-2017 роках обіймав посаду заступника голови його адміністрації.

Все политические новости Украины читайте в разделе #Банкова на Соцпортале.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Украина отмечает День независимости

Украина получила независимость в 1991 году....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Украине изменились требования к фотографиям в паспорте

Кабмин изменил требования к цифровым фотоснимкам и подписям, которые отпечатывают на удостоверениях личности украинцев....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Украине впервые за 8 лет выступили Gogol Bordello

Gogol Bordello исполняют гремучую смесь из панка и этнической музыки, в том числе карпатских ромов, о родственных связях с которыми Гудзь неоднократно заявлял....

Загрузка...
Загрузка...