Чиновник преміював дружину: отримав звинувачення у корупції

У Київській області чиновник преміював дружину і в результаті отримав звинувачення у корупції.

корупція, кримінальні новини

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області, передають Новини Києва. Соцпортал.

- За неповідомлення та прийняття рішення в умовах реального конфлікту інтересів посадовця медичного закладу визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень передбачених ч.ч.1, 2 ст.172-7 КУпАП (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів),- йдеться у повідомленні.

Встановлено, що вищевказана особа прийняла рішення про преміювання своєї дружини, водночас у встановленому законом порядку не повідомив Богуславську районну раду Київської області про наявність у нього реального конфлікту інтересів при прийнятті вказаного рішення, як того вимагає ЗУ «Про запобігання корупції».

Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури в суді доведено його провину у вчиненніадміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією.

Довідково: реальний конфлікт інтересів - суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

Про кримінальні новини з усього світу читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Широкий выбор препаратов от аллергии по доступным ценам

Аллергия - это не только неприятные симптомы вроде сыпи или насморка....

Загрузка...

Це може бути цікавим

На свободу вышел один из политзаключенных Кремля

На свободу вышел украинец Роман Терновский, который был осужден за участие в запрещенном на территории РФ «Правом секторе» 20 августа 2018 года....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Торговля людьми не имеет границ

Стандарты государственной помощи20 июня 2019 года Государственный департамент США обнародовал свой ежегодный Отчет, касающийся торговли людьми....

Загрузка...
Загрузка...