КМІС виявили: Половина українців вважають, що дебати не важливы

Більше половини українців вважають, що дебати між кандидатами не є важливими для їх вибору. Такі дані оприлюднив Київський міжнародний інститут соціології.

По даним КМІС, 14,27 % опитаних не бачать в проведенні дебатів сенсу, бо набридли всі політики. Тому потрібен новий політик, нехай не ваховий. Також,14,9% респондентів стверджують, що дебати будуть визначальними для їхнього вибору.

Ще 25,3% стверджують, що результати дебатів є скоріше важливими для них: вони буду враховувати результати дебатів, але є і інші питання, на підставі яких ухвалюється рішення, за кого голосувати в другому турі. 8,39% не визначилися з вибором або відмовилися відповідати.

Згідно з даними опитування, 41,89% українців вважають, що дебати між кандидатами обов’язково повинні відбутися. 26,69% вважають їх бажаними, але не обов’язковими. Чверть українців (24,69%) вважають дебати непотрібними, а 6,6% не визначилися зі своєю позицією або відмовилися відповідати.

Все политические новости Украины читайте в разделе #Банкова на Соцпортале.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Загрузка...

Це може бути цікавим

Замах на вбивство? Наїзд на поліцейську в Києві

Під час, коли поліцейські опитували свідків хуліганства на розі Хрещатика та Михайлівській, до патрульного авто сів зловмисник, та наїхав на патрульну....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Мотоцикліст з ножем напав на пенсіонера

Серед білого дня в одному з райцентрів Закарпаття мотоцикліст під’їхав до пенсіонера, вдарив його ножем та втік з місця пригоди....

Загрузка...
Загрузка...