В Києві втретє відбудеться командний забіг з випробуваннями

22 червня на ВДНГ відбудеться третій командний забіг з випробуваннями.

Цього року до забігу додається фітнес-фестиваль, тож всі шанувальники краси та спорту можуть максимально задіяти себе в будь-якому з напрямків.

До забігу Be more human допускаються команди з шести чоловік, в яких обов'язково мають бути дві особи протилежної статі. На учасників очікує дистанція 7 кілометрів, протягом якої вони мають пройти 10 випробувань різного формату та рівня складності. На думку організаторів, це гарний спосіб довести згуртованість, витривалість та міць команди в цілому та кожного її учасника окремо. Реєстрація команд вже триває та закінчиться 21 червня.

Переможці будуть визначені у наступних категоріях:

  1. Команди переможців в абсолютному заліку з 1 по 5 місце;
  2. Команди переможців серед бігових клубів з 1 по 3 місце;
  3. Команди переможці серед спортивних клубів з 1 по 3 місце.

П'ятірка лідерів в абсолютному заліку отримають сертифікати на придбання товарів в фірмових магазинах Reebok.

Не треба бути професійним спортсменом, щоб взяти участь у цих змаганнях - достатньо мати злагоджену команду та прикладати максимум зусиль для перемоги. Організатори очікують на участь не менше, ніж 1260 учасників, та на присутність щонайменше 2500 вболівальників.

Фітнес-фестиваль проходитиме у форматі безкоштовних тренувань та майстер-класів, що охоплюють різні напрямки: силові тренування, бойові мистецтва, йога, танці та багато іншого. Для наймолодших атлетів працюватиме надувна зона перешкод. Таким чином, проект - це ідеальний спосіб провести активно вихідний день всією родиною. Взяти участь у фітнес-фестивалі можна за попередньою реєстрацією на сайті Be more human, або зареєструвавшись безпосередньо на місці події.

Всі новини спорту читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Власти Таиланда пригрозили смертной казнью американцу, который построил дом на воде (видео)

Американцу, который построил дом на воде вблизи берегов Таиланда, грозит пожизненное заключение, или даже смертная казнь....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Україні стали виробляти більше соняшникової олії

За підсумками березня цього року виробництво соняшникової олії в України виросло більш, ніж на 20% у повірянні з березнем 2018 року....

Загрузка...
Загрузка...