Посол Канади: ви вмієте ускладнювати собі життя:

Посол Канади в Україні Роман Ващук прокоментував перебіг подій під час виборів Президента України. Він вважає, що українці вміють ускладнювати собі життя.

выборы 2019

Під час виборів президента України у першому турі 31 березня міжнародних спостерігачів із Канади здивувала здатність українців ускладнювати прості ситуації. При цьому самі вибори, на думку канадців, в Україні пройшли дуже прозоро, розповів надзвичайний і повноважний посол Канади в Україні.

Висновки, дійсно, є такі, що у рамках чинного законодавства перший тур виборів пройшов прозоро і чесно – в межах того, що можна було спостерігати. А дивуються спостерігачі тим, наскільки українці вміють ускладнювати собі життя. Скажімо, завдання, з якими виборчі комісії могли легко впоратись за півгодини, розтягувались на цілу ніч, а то й довше.

При цьому він не став уточнювати, чи мова йде про самі вибори, чи про період між першим та другим туром.

Українці – то є надзвичайно талановитий народ. Він вміє і ускладнювати, і перемагати ті ускладнення. Проте у вас би було більше енергії на конструктивність, якби ви трохи менше ускладнювали собі життя.

Роман Ващук походить з діаспори Канади, та завжди любив та підтримував Україну.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Україна експортувала курятини на 150 мільйонів доларів

За І квартал цього року Україна поставила на зовнішні ринки більше 100 тисяч тонн м’яса птиці на майже 150 мільйонів доларів....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Звезды исполнили мечты детей-сирот со всей Украины

Ежегодно в программе фестиваля принимают участие более 600 детей-сирот с достижениями в категориях «Образование», «Спорт» и «Культура», которых на конкурсной основ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Умер Дик Барнс, создатель первого рабочего компьютера

Ричард "Дик" Барнс создал Harkwell Decatron, 1-й компьютер, построенный в 1951 году....

Загрузка...
Загрузка...