ЗНО для ряду абітурієнтів проходитиме за новими правилами

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови для випускників, які отримали середню освіту румунською, молдавською чи угорською мовами,матиме знижений пропускний поріг.зно укрмова

Про це повідомив виконуючий обов'язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко, передає Газета по-українськи.

За його словами, нововведення стосуватиметься порога «склав/не склав» для абітурієнтів, мова навчання яких не належить до слов'янських. Пропускний поріг визначить спеціальна комісія центру оцінювання якості освіти.

Якщо комісія встановить прохідний поріг з української мови та літератури 24 бали, то адаптивний поріг для нацменшин буде 20 або 21. У додатку для сертифіката ЗНО буде вказано поле, що застосований адаптивний поріг.

У минулому році більше 70% абітурієнтів з нацменшин не склали ЗНО з української мови. Зміни ввели, щоб зрівняти права на освіту для всіх.

Всі новини освіти, вступу та ЗНО читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Расфасованные в упаковки продукты и природа: найдена экологическая связь

Расфасованные в упаковки продукты менее вредны для природы и экологии, нежели купленные по отдельности....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Американская пенсионерка стала победительницей конкурса NASA

Американская пенсионерка астроном-любитель Джин Дин смогла стать победительницей фотоконкурса NASA, запечатлев туманность Розетка....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

PinchukArtCentre представляє дослідження сексуальності сучасності

Виставка Ain't nobody's business відкриється у арт-просторі 25 квітня....

Загрузка...
Загрузка...