Зеленський до Порошенко: Не бігайте за мною по телеканалах

Володимир Зеленський, кандидат у президенти запропонував президенту не бігати за ним по телеканалах. Він пропонує Порошенко зайнятися виконанням своїх обов'язків.

выборы 2019

Зеленський настільки впевнений в своєму успіху, що відверто глузує на Президентом України:

Хочу звернутися до людини, яка займає дуже серйозну посаду – посаду президента України. Пан Порошенко, я дуже хочу, щоб ви від "я почув" перейшли до "я зроблю". А саме – посадили вбивць Катерини Гандзюк, посадили Свинарчуків і згадали про те, що ви забули про наших полонених моряків, які зараз сидять за гратами і чекають, поки ви набегаетесь по каналах в пошуках Зеленського, наздаєтесь аналізів всім і накричитесь на стадіоні. Будь ласка, зробіть це. Це ваша справа. Тому що шоумен може стати президентом, а президент, що став шоуменом, це прикро. Дебати 19-го – справи щодня.

Він також додав, що дебати між кандидатами можуть бути тільки 19 квітня. Блогери вважають таку поведінку претендента "Зе" не припустимою, бо він не виконує свої обов'язки, не веде відкриті дебати, а веде блюзнірську гру проти Порошенка та всіх українців, які хочуть почути справжні дебати.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

«ARTEFACT: Chernobyl 33»: через медіа-арт закликати переосмислити роль Чорнобиля

- З чого все розпочалось: ваш шлях у медіа-арт та виникнення проєкту «ARTEFACT»?- Перед тим, як займатися медіа-артом, я займався продакшеном для рекламних агентств, де я....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Про АЕС на Запоріжжі та роботу в нічних клубах. Про що розповідав VJ Yarkus

Виставка «ARTEFACT: Chernobyl 33» стартувала третього серпня....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У МОН розповіли, коли почнеться реєстрація на пробне ЗНО

Реєстрація абітурієнтів для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні в 2020 році триватиме з 3 до 24 січня....

Загрузка...
Загрузка...