Вчені розповіли, що прискорило еволюцію на Землі

Група вчених дійшла цікавого висновку, що зародження різноманітних форм життя та розвиток еволюції живих організмів стали наслідком таких факторів, як поганий захист нашої планети від сонячної радіації та слабке магнітне поле.

що прискорило еволюцію на Землі

Про це повідомляють cikavosti.com, передає Соцпортал.

Американські вчені зробили несподіване відкриття і розповіли про нову теорію розвитку життя на Землі. Півмільярда років тому планета мала більш слабке магнітне поле і гірше захищала свою поверхню від космічної радіації, що і призвело до прискорення еволюції

Вчені проаналізували монокристали плагіоклазу, виявлені в древніх геологічних відкладеннях, чий вік становить понад півмільярда років, а точніше — 565 млрд років.

Їх вивчення дозволило встановити, що в той період розвитку Землі у неї було значно більше слабке магнітне поле, ніж поточне. Воно гірше захищало поверхню планети від дії космічної радіації і ультрафіолетових променів. Як би парадоксально це не звучало, відзначають вчені, умови зіграли на руку еволюції і тільки прискорили розвиток життя на Землі.

Такий вплив призвів до різних мутацій та змін у живих організмах, які ніколи б не сталися у звичайних умовах, з тим рівнем магнітного поля планети, який є зараз. Дане відкриття змусить учених переглянути деякі аспекти вже наявних теорій розвитку життя, хоч і не призведе до їх повного оновлення.

Фактор впливу космічної радіації та ультрафіолетового випромінювання дозволить фахівцям заповнити деякі прогалини в їх розумінні процесу еволюції. Вчені констатували, те різноманіття життя, яке зараз є на Землі, – наслідок слабкості магнітного поля планети у минулому.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Из ГПУ уволят всех прокуроров, отказавшихся от переаттестации

Всего уволить планируют 218 прокуроров Генеральная прокуратура Украины в рамках реформы прокуратуры уволит 218 прокуроров, которые отказались от прохождения проце....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Аэропорт Борисполь возобновил работу

Аэропорт Борисполь под Киевом возобновил свою работу после остановки из-за выброса вредных веществ с содержанием аммиакаСпасатели Государственной службы по чрез....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В конце октября Украину накроют мощные магнитные бури

Две мощные магнитные бури накроют Землю под конец октября....

Загрузка...
Загрузка...