Субсидію готівкою не забрали 13% користувачів

За березні 2019 року близько 13% домогосподарств не скористалися можливістю забрати гроші, які їм надійшли в рамках монетизації субсидій.

субсидіїПро це на своїй сторінці у Facebook написав заступник начальника департаменту енергоефективності Нафтогазу Олексій Хабатюк.

Частина субсидіантів отримує субсидію через систему переказів Ощадбанку "Швидка копійка". Після завершення березневих виплат залишилися невиплаченими близько 13% коштів, які були перераховані через систему. А це пару сотень мільйонів гривень. За ними навіть не звернулися, - зазначив він.

За його словами, причин може бути багато. Однак це ще один спосіб верифікувати отримувачів субсидії.

Від 1 березня субсидію виплачують грошима. Допомогу готівкою пенсіонерам виплачує Укрпошта. Інші субсидіанти можуть отримати гроші у відділеннях Ощадбанку.

Укрпошта виплатила готівкою майже 1,9 млрд грн субсидій. Гроші отримали близько 1 млн пенсіонерів. Середня субсидія у березні становила 1884 грн. Найбільше грошей держдопомоги на оплату комунальних послуг отримали у Києві та Київській області — понад 190,7 млн грн для майже 106 тис. пенсіонерів.

Всі новини про субсидії в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Звезды исполнили мечты детей-сирот со всей Украины

Ежегодно в программе фестиваля принимают участие более 600 детей-сирот с достижениями в категориях «Образование», «Спорт» и «Культура», которых на конкурсной основ....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Использование систем управления доступом в учреждениях и бизнес-структурах

Системы контроля доступом позволяют отслеживать кто и когда входил в служебные помещения или в определенные зоны....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Польща відмовилася приймати російську нафту через її низьку якість

Російська нафта більше не буде йти по нафтопроводу "Дружба"....

Загрузка...
Загрузка...