Субсидію готівкою не забрали 13% користувачів

За березні 2019 року близько 13% домогосподарств не скористалися можливістю забрати гроші, які їм надійшли в рамках монетизації субсидій.

субсидіїПро це на своїй сторінці у Facebook написав заступник начальника департаменту енергоефективності Нафтогазу Олексій Хабатюк.

Частина субсидіантів отримує субсидію через систему переказів Ощадбанку "Швидка копійка". Після завершення березневих виплат залишилися невиплаченими близько 13% коштів, які були перераховані через систему. А це пару сотень мільйонів гривень. За ними навіть не звернулися, - зазначив він.

За його словами, причин може бути багато. Однак це ще один спосіб верифікувати отримувачів субсидії.

Від 1 березня субсидію виплачують грошима. Допомогу готівкою пенсіонерам виплачує Укрпошта. Інші субсидіанти можуть отримати гроші у відділеннях Ощадбанку.

Укрпошта виплатила готівкою майже 1,9 млрд грн субсидій. Гроші отримали близько 1 млн пенсіонерів. Середня субсидія у березні становила 1884 грн. Найбільше грошей держдопомоги на оплату комунальних послуг отримали у Києві та Київській області — понад 190,7 млн грн для майже 106 тис. пенсіонерів.

Всі новини про субсидії в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

«ARTEFACT: Chernobyl 33»: через медіа-арт закликати переосмислити роль Чорнобиля

- З чого все розпочалось: ваш шлях у медіа-арт та виникнення проєкту «ARTEFACT»?- Перед тим, як займатися медіа-артом, я займався продакшеном для рекламних агентств, де я....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Про АЕС на Запоріжжі та роботу в нічних клубах. Про що розповідав VJ Yarkus

Виставка «ARTEFACT: Chernobyl 33» стартувала третього серпня....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Маршрут к Борисполю получит новый украинский поезд

К концу года железнодорожный маршруту от столичного вокзала к аэропорту "Борисполь" получитновый поезд украинского производства....

Загрузка...
Загрузка...