Стало відомо, хто виграв конкурс на оренду столичного кінотеатру «Київ»

Переможцем конкурсу на оренду столичного кінотеатру «Київ» стала фірма «Сінема-Центр». Договір оренди укладено на 10 років. Від оренди кінотеатру бюджет столиці щомісяця буде отримувати більше 2 мільйонів гривень.

оренда кінотеатру «Київ»

Про це повідомляє прес-служба КМДА, передає Соцпортал.

Переможцем відкритого конкурс на оренду приміщення кінотеатру «Київ», що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, на відкритому аукціоні стало ТОВ «Сінема-Центр» із пропозицією у 2 млн 119 тисяч грн на місяць без ПДВ. Таким чином, надходження до бюджету столиці від оренди приміщення збільшаться у 45 разів. Як відомо, попередній орендар сплачував 47 тис. грн на місяць за оренду приміщення кінотеатру.

Термін дії договору оренду становить 10 років, протягом цього терміну Київська міська рада не буде приймати рішення щодо приватизації цього об’єкту. У разі невиконання орендарем умов договору, питання вирішуватиметься у судовому порядку.

Міська влада Києва спільно з громадськістю прописала умови конкурсу так, що за кінотеатром збережено його фестивальне та арт-хаусе спрямування.

Зазначається, що у конкурсі на оренду приміщення кінотеатру «Київ» брали участь: громадська організація «Фонд «Молодість», ТОВ «Планета Кіно», ТОВ «Сінема-Центр», ТОВ «Сантіні Ф’южин», ПрАТ «Мультіплекс-Холдінг».

Оперативні новини столиці читайте в розділі #Київград на Соцпорталі.

Як повідомлялося:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Западные дипломаты против переговоров Зеленского с сепаратистами на Донбассе

Западные дипломаты против переговоров команды нового Президента Украины Владимира Зеленского с сепаратистами на Донбассе....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Україна продовжує нарощувати експорт яєць

За перший квартал цього року Україна відвантажила на зовнішні ринки майже 40 тисяч тонн яєць....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В уряді вирішили все ж надавати субсидії боржникам

Домогосподарства, які не витратили кошти від монетизованої субсидії та створили борги за житлово-комунальні послуги, більше не отримуватимуть "живі" гроші на рук....

Загрузка...
Загрузка...