Петро Порошенко: скасування націоналізації "Приватбанку" не буде

На слова олігарха та патрона Зеленського, Ігоря Коломойського, про повернення банку, відповів Порошенко. Він вважає, що такого не булде, тому що тоді можлива фінансова криза держави.

выборы 2019

Після доведення до банкрутства "Приватбанку", Коломойський вивів більше 2 млрд за кордон. Але тепер він зажадав від України ще такої ж компенсації. Президента журналісти запитали про можливість ренаціоналізації.

Президент України Петро Порошенко відповів:

Різкі рухи щодо банку створять певні загрози для його численних клієнтів. Рішення на користь колишнього власника стане потужним ударом по співробітництву з Міжнародним валютним фондом. Спроба націоналізації "Приватбанку", ... задній хід викличе велику кризу у відносинах із МВФ з відповідними ризиками для макроекономічної стабільності для курсу і може потягнути за собою нову кризу.

Щоб власники не втратили в "Приватбанку" свої кошти,НБУ "влив" в цю фінустанову 116,8 млрд грн. В кінці червня 2017 року Кабмін вирішив докапіталізувати банк ще на 38,5 млрд гривень на підставі пропозицій НБУ та висновку незалежного аудитора - компанії EY.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Сильний прем'єр — запорука успіху

Перемога на президентських виборах майже в кишені Володимира Зеленського: вся соціологія пророкувала його перемогу....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Україна експортувала курятини на 150 мільйонів доларів

За І квартал цього року Україна поставила на зовнішні ринки більше 100 тисяч тонн м’яса птиці на майже 150 мільйонів доларів....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В уряді вирішили все ж надавати субсидії боржникам

Домогосподарства, які не витратили кошти від монетизованої субсидії та створили борги за житлово-комунальні послуги, більше не отримуватимуть "живі" гроші на рук....

Загрузка...
Загрузка...