Порошенко чекає Зеленського на «Олімпійському»

Президент України Петро Порошенко приїхав на НСК «Олімпійський» для участі в дебатах з Володимиром Зеленським. Попри те, що раніше Зеленський зявляв, що не буде дебатувати з чинним главою держави на стадіоні саме 14 квітня, Порошенко сказав, що чекатиме на свого опонента до 15:00.

Порошенко чекає Зеленського

Про це повідомляє Українська правда, передає Соцпортал.

Чинний глава держави Петро Порошенко прибув на НСК «Олімпійський», де заплановані дебати з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським.

Перед тим, як відправитися до прес-центру, підготовлений для проведення дискусії, Порошенко піднявся на сцену, встановлену перед стадіоном і звернувся до кількох тисяч прихильників, які зібралися перед НСК.

- Ми вибрали дебати, тому що це - ознака демократії ... Якщо пан Зеленський вже повернувся з Парижа, якщо для нього Україна - понад усе, ми чекаємо його для проведення дебатів ... Ми будемо його запрошувати щодня, - заявив Порошенко.

Зі сцени і з натовпу на площі від прихильників Порошенка чулося скандування «Вова, виходь!, Вова, виходь!».

У прес-центрі, куди після короткого виступу на площі перед НСК відправився Порошенко, він заявив, що чекатиме на Зеленського до 15:00.

Після вступного слова у прес-центрі Порошенко відповідає на питання журналістів, спілкування модерує журналіст Андрій Куликов.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые показали на видео опасность черных дыр для Земли

В последнее время астрономы открывают все больше новых черных дыр и параллельно задаются вопросом - таят ли эти объекты опасность для нашей планеты....

Загрузка...

Це може бути цікавим

У шизофрении и аутизма нашли общее: ген

По состоянию на сейчас шизофрения и аутизм имеют по-крайней мере один общий ген....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Ученые получили двухъядерный компьютер в живой клетке

Ученые из Швейцарии использовали инструменты CRISPR для создания биокомпьютера....

Загрузка...
Загрузка...