Вчені розповіли, де зародилося життя на Землі

На думку деяких вчених, життя на Землі зародилося не в океанах, а у ставках. Вони вважають, що азотисті оксиди, що дали поштовх для виникнення перших живих організмів, могли накопичитися у достатній кількості саме у ставках.

де зародилося життя на Землі

Про це повідомляє Ракурс з посиланням на EurelaAlert, передає Соцпортал.

Мілководні водойми, ймовірно, більше підходили для існування перших форм життя на Землі. Такого висновку дійшла група вчених Массачусетського технологічного інституту.

Дослідники наголошують, що саме мілководні водойми, глибиною близько 10 см, могли б утримувати високу концентрацію того, що багато вчених вважають ключовим інгредієнтом для життя на Землі, - азоту.

У мілководних водоймах азот у вигляді азотистих оксидів мав би більше шансів накопичитися у достатній кількості, щоб реагувати з іншими сполуками і давати змогу виникнути першим живим організмам. У набагато глибшому океані азоту було б важче накопичитися в необхідній для виникнення життя концентрації, наголошують дослідники.

- Якщо ви вважаєте, що виникнення життя вимагало фіксованого азоту, то важко отримати початок життя в океані. Набагато простіше це робити в ставку, - наголошує головний автор дослідження Сукріт Раджан.

Азотні оксиди, ймовірно, осідали в водоймах, включаючи океани і ставки, як залишки розпаду азоту в атмосфері Землі. Атмосферний азот складається з двох молекул азоту, пов’язаних сильним потрійним зв’язком, який може бути порушений лише надзвичайно енергетичною подією, а саме - блискавкою. В результаті утворюється оксид азоту, котрий розчинявся у водоймах.

Про наукові відкриття читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Росчиновник: Ограничение Интернета стоит 20 млрд рублей в сутки

Глава комитета инфополитики Госдумы РФ оценил потери страны при отключении "внешнего Интернета"....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Главным трендом весны 2019 стал анималистический принт

На пике моды 2019 года оказался анималистичный принт....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Роботы сыграли свою роль на пожаре в соборе Парижской Богоматери, возможно, они помогут его рестраврировать....

Загрузка...
Загрузка...