У колонії під Києвом чотирьох людей незаконно тримали в ізоляторі

В одній з виправних колоній під Києвом чотирьох засуджених безпідставно помісти помістили у дисциплінарний ізолятор, який не відповідає жодним санітарним нормам.

людей незаконно тримали в ізоляторі

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області, передає Соцпортал.

За результатами перевірки Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури в державній установі «Бучанська виправна колонія (№85)» виявлено грубі порушення вимог кримінально-виконавчого законодавства при накладені на засуджених дисциплінарних стягнень та створення засудженим необхідних житлово-побутових умов, що відповідають правилам санітарії та гігієни.

Зокрема, встановлено, що адміністрацією вказаної установи безпідставно притягнуто 4 засуджених до відповідальності у вигляді поміщення в дисциплінарний ізолятор.

Крім того, в'язні, утримувались в камерах ізолятора, які не відповідають вимогам санітарії. У той час, коли в приміщенні дисциплінарного ізолятору наявні кілька вільних камер з проведеним ремонтом та задовільним санітарно-гігієнічним станом.

Реагуючи на вказані порушення, Києво-Святошинською місцевою прокуратурою негайно звільнено 4 засуджених з дисциплінарного ізолятору, атакож ще одного - переведено до камери, яка відповідає належним вимогам щодо матеріально-побутового забезпечення, правилам санітарії та гігієни.

На даний час, вирішується питання про притягнення винних посадових осіб колонії до дисциплінарної відповідальності.

Всі кримінальні новини Києва в розділі #Київград на Соцпорталі.

Як повідомлялося:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Зеленскому пророчат проблемы: стало известно какие и когда

Новому Президенту Украины пророчат существенные проблемы....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Генпрокуратура Украины вызвала на допросы соратников Порошенко

Генеральная прокуратура Украины вызвала на допрос замглавы администрации президента Алексея Филатова, экс-главу администрации президента Бориса Ложкина и экс-гл....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

33-роковини Чорнобильської трагедії: як згадуватимуть у Києві

До 33-х роковин Чорнобильської трагедії у столиці відбудуться урочисті та пам’ятні заходи: покладання квітів, мітинги-реквієми, тематичні виставки....

Загрузка...
Загрузка...