Університет Драгоманова звинуватили у відмові на вступ дівчині з інвалідністю

студент інвалідність Драгоманова

Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова звинуватили у відмові в прийомі документів на другу вищу освіту дівчині, яка пересувається на інвалідному візку.

Про це абітурієнтка Ірина Іванюш написала на своїй сторінці в Facebook .

В той же час директор інституту неперервної освіти НПУ ім. Драгоманова Володимир Сергієнко підтвердив Соцпорталу, що до нього телефонувала така абітурієнта з питаннями щодо вступу.

Ми проінформували, які умови в нас на даний момент. Але ми не відмовляли. Я говорив, що, можливо, десь є кращі. А, можливо, і тут влаштує. Спершу треба здати документи, потім екзамени і лише тоді людину зараховують, або не зараховують по конкурсу, - зазначив Володимир Сергієнко.

За його словами, навчання на історичному факультеті, яким цікавилась Ірина, проходить у двох корпусах університету, тож справді можуть виникати проблеми з переміщенням для людей з особливими потребами. В той же час про можливе облаштування простору університету пандусами повідомлень поки немає. Однак у будь-кому разі про відмову не йшлось і загалом робити це університет не в праві, підкреслив Володимир Сергієнко.

Всі новини освіти читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Украинские дизайнеры на мировых подиумах. ПАРА SOLO: история успеха

У ваших коллекций есть единый стиль? Для кого вы шьете? Создаем одежду для подростков и молодых девушек ,женщин модную одежду по новейшим мировым трендами....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Как бумажные чеки вредят здоровью и экологии

Эко-формат – это тренд, соответствовать которому стремятся все сегменты бизнеса не из любви к популизму, а из-за элементарной безопасности и обеспокоенности здоро....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Россия: Левада-центр сообщил, что каждый десятый россиянин сталкивался с пытками

Опрос российского Левада-Центра показал положение в правоохранительных органах РФ....

Загрузка...
Загрузка...