Університет Драгоманова звинуватили у відмові на вступ дівчині з інвалідністю

студент інвалідність Драгоманова

Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова звинуватили у відмові в прийомі документів на другу вищу освіту дівчині, яка пересувається на інвалідному візку.

Про це абітурієнтка Ірина Іванюш написала на своїй сторінці в Facebook .

В той же час директор інституту неперервної освіти НПУ ім. Драгоманова Володимир Сергієнко підтвердив Соцпорталу, що до нього телефонувала така абітурієнта з питаннями щодо вступу.

Ми проінформували, які умови в нас на даний момент. Але ми не відмовляли. Я говорив, що, можливо, десь є кращі. А, можливо, і тут влаштує. Спершу треба здати документи, потім екзамени і лише тоді людину зараховують, або не зараховують по конкурсу, - зазначив Володимир Сергієнко.

За його словами, навчання на історичному факультеті, яким цікавилась Ірина, проходить у двох корпусах університету, тож справді можуть виникати проблеми з переміщенням для людей з особливими потребами. В той же час про можливе облаштування простору університету пандусами повідомлень поки немає. Однак у будь-кому разі про відмову не йшлось і загалом робити це університет не в праві, підкреслив Володимир Сергієнко.

Всі новини освіти читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Три простых, но очень эффективных упражнения от боли в спине

Многие работают в офисах, где сидят с 9 до 18....

Це може бути цікавим

Госбюджет-2020 принят. Какой обещают рост ВВП и курс доллара

За законопроект № 2000 о госбюджете на 2020 год проголосовало 280 нардепов, а министр финансов Оксана Маркарова отметила, что «никогда еще так рано не принимался госбю....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Минсоцполитики назвали разницу между зарплатами мужчин и женщин в Украине

Размер зарплат у женщин в Украине в среднем на 21% ниже, чем у мужчин....

Загрузка...