Зміна клімату є однією з головних загроз здоров'ю людства - ВООЗ

Забруднення шкідливими викидами атмосфери Землі стає причиною зміни клімату, що, у свою чергу, викликає хвороби, які призводять до не менше 7 мільйонів смертей.

Друге місце в рейтингу небезпек для здоров'я людства зайняли неінфекційні захворювання, такі як діабет, рак і серцево-судинні хвороби. У структурі причин смертності на їх частку припадає до 70%. Їх розвитку сприяють куріння, низька фізична активність, вживання алкоголю, нездорова дієта і забруднення повітря, пише Лента.uа.

На думку експертів, людству не варто недооцінювати і грип - світ ще зіткнеться з серйозною епідемією, але поки неможливо передбачити, коли це станеться і наскільки серйозними будуть втрати.

22% населення планети піддають своє здоров'я постійному ризику через проживання у важких умовах, пов'язаних з військовими конфліктами, посухою, голодом, переміщенням населення.

Ще більшу небезпеку, за версією ВООЗ, являє підвищення резистентності бактерій, паразитів і вірусів до ліків. Це може відкинути людство в ті часи, коли ще не було ефективних медикаментів для лікування пневмонії, туберкульозу та сальмонельозу.

Чималу загрозу як і раніше представляють хвороби, викликані вірусами, наприклад, Ебола або ВІЛ.

Особливе побоювання викликає негативне ставлення населення до імунізації. Вакцинація як і раніше залишається найефективнішим засобом з точки зору шкали "результат-витрати", що запобігає щорічно до трьох мільйонів смертей.

Більше про медичну реформу в Україні в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Німеччині наголошують на розведенні сил на Донбасі

Глава МЗС Німеччини Гайко Маас закликав сторони воєнного конфлікту на Донбасі до перемир'я і розведення сил....

Загрузка...

Це може бути цікавим

СБУ затримала в аеропорту ексзаступника міністра економіки

СБУ затримала в аеропорту «Бориспіль» ексзаступника міністра економіки, який підозрюється у державній зраді через нанесення шкоди обороноздатності держави Про ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Експерт розповів, як безкоштовно побороти кнопкодавство

Задля унеможливлення кнопкодавства потрібно, щоб під час голосування обидві руки нардепа були зайняті й він не міг натискати клавіші на пультах колег....

Загрузка...
Загрузка...