Київ підтвердив рейтинг першості серед міст-мільйонників

Київ підтвердив найвищий рейтинг лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко серед міст – мільйонників.

новини Києва, київські новини

Про це повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації.

- Це, швидше електоральна тенденція, яка формувалася протягом останніх років. Зокрема на минулих виборах до місцевих рад тільки Київ зумів сформувати фракцію ВО «Батьківщини» у міській раді. Депутатів нашої політичної сили не було обрано ні у Львові, ні у Харкові, ні в Дніпрі, ні в Одесі, - зазначив Володимир Бондаренко Голова Київської міської організації ВО «Батьківщина».

Він висловив подяку всім киянам, які проголосували за Юлію Тимошенко та продемонстрували багаторічну відданість та підтримку політичної сили.

- Ми й надалі будемо активно працювати й відстоювати інтереси киян у міській раді, захищати малий бізнес, власників гаражних кооперативів, ЖБК та ОСББ, традиційно підтримувати незахищені верстви населення, боротися разом із вами за справедливі тарифи та підвищувати роль громадських організацій у цих сферах, - додав він, - Тільки спільно, як одна команда ми змогли «погасити» різноманітні рейдерські атаки та побороти ризики сумнівних кадрових рішень. Впевнений, що лише разом ми будемо вирішувати ті проблеми, які нас чекають й долати виклики в політичному і суспільному житті столиці!

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Зрозуміло про складне: за що наприкінці 2019 року дають Нобелівку

Також цього року оголосили лауреатів премії з літератури не тільки за 2019-й, але й за 2018 рік....

Це може бути цікавим

​YouTube определил самые популярные виды спорта в мире

YouTube представил карту карту с самыми популярными зимними видами спорта в мире на основе того, что жители стран смотрят через сервис....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Канье Уэст выпустит модель кроссовок YEEZY из водорослей

Канье Уэст представил новую модель кроссовок Yeezy, они не содержат животных материалов и сделаны из пены из водорослейКомпания будет собирать растительные материа....

Загрузка...