Фейк-операція «Вальцман»: робота ЗМІ ворога

Журналісти: Народження та поширення фейк-інформації "Вальцман-Порошенко" тісно пов'язано з кримінальною командою Януковича; зараз фейк розповсюджує ФСБ Росії.

выборы 2019

У липні 2012 року Київрада достроково припинила повноваження мера Леоніда Черновецького. Почалися дискусії про вибори нового мера, проте парламент, в якому панувала провладна фракція «Партії регіонів», не поспішав призначати вибори. Найактивнішу позицію зайняла партія «Удар». У грудні 2012 р. «Удар» зареєстрував у парламенті проект постанови про призначення на 2 червня 2013 року виборів мера Києва і Київради. Розслідування викладене на інфосайті https://www.ar25.org/

Для президента Януковича і його команди, питання хто буде керівником КМДА було дуже важливим! Хоча його головний політичний опонент – Юлія Тимошенко – 11 жовтня 2011 року була засуджена на 7 років тюремного ув'язнення у справі про перевищення влади і службових повноважень при укладанні газових контрактів з Росією в січні 2009 року, і відправлена відбувати вирок в Качанівську колонію, Янукович не бажав мати жодних несподіванок на майбутніх президентських виборах 2015 року.

На той час основними кандидатами на крісло мера столиці вважалися чинний голова КМДА Олександр Попов (креатура Януковича) і кандидат від опозиції – яким міг стати Віталій Кличко (лідер партії «Удар») або Петро Порошенко, який у лютому 2013 року заявив, що може взяти участь у виборах мера Києва, як єдиний кандидат від опозиції, якщо його підтримають.

[На березень 2013 року на виборах мера Києва за Порошенка були готові проголосувати 7 % киян, за Віталія Кличка – 31 %, за Попова – 20,3 %.]

Олексій Вальцман (батько Петра Порошенка) народився 11 червня 1936 року в селі Сафяни Ізмаїльського району Одеської області в сім’ї дрібних єврейських торгівців. В 1956 році – Олексій Вальцман одружився з Євгенією Сергіївною Порошенко при цьому змінив фамілію з Вальцман на Порошенко. В 1974 році – зайняв посаду директора Бендерського Дослідного експериментально-ремонтного заводу в Молдавської РСР, де став одним із перших в СРСР цеховиком (підпільним мільйонером)…»

До 28.06.1940 року належало Румунії, і, відповідно батько Петра Порошенка – Олексій Іванович Порошенко – у 1936 році народився в Румунії.

[Довідка: Сафьяны́ (укр. Саф'яни́, историческое название — Софьяны, рум. Sofian-Trubaiovca) село в Измайловском районе Одесской области.]

Згідно перепису населення 1930 року в селі не проживало жодного єврея!

[Перепись 1930 года показала, что из 2560 жителей деревни:

  • 1271 (49,65 %) украинцы,
  • 1250 (48,83 %) русские (гл. обр. староверы-липоване);
  • 24 человека (0,94%) румыны;
  • 12 человек (0,47%) болгары.]

По-друге, чому б це у румунського єврея раптом російське/українське ім’я та по батькові (Олексій Іванович)? У євреїв традиційно водиться, що ім’я та по батькові єврейські. В крайньому випадку, у румунського єврея може бути румунське ім’я. Але це тільки в тому випадку, якщо єврей асимілювався!

Російські імена у євреїв були тільки в СРСР! Для полегшення отримання освіти і просування по кар’єрі.

По-третє, в Радянському Союзі був дуже добре налагоджений облік населення, починаючи з свідоцтва про народження, в яке записувалися дані про національність батьків; заповнення анкет з обов’язковою графою «національність» при прийомі на роботу; паспортний режим, з графою «національність» в паспорті; військовий облік, з графою «національність» у військовому квитку і т.д..

В Радянському Союзі вказівка «національність» у документах, що засвідчують особу, носила обов'язковий характер! Національність громадянина записувалася в цю графу на підставі національності батьків.

Таким чином, Олексій Іванович теоретично міг поміняти після реєстрації шлюбу своє прізвище на прізвище дружини, але, згідно діючого в СРСР законодавства, поміняти національність було неможливо!

В-четвертих, Гугл видав мені більше 100 000 посилань на прізвище «Вальцман», і, методично перевіривши на вибір декілька сотень, мені, окрім Порошенка, жодного іншого «Вальцмана» виявити не вдалося - цього призвища в родині Порошенка взагалі не було Це висновок багатомісячного вивчення документів - все інше фейк!

Все политические новости Украины читайте в разделе #Банкова на Соцпортале.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Три простых, но очень эффективных упражнения от боли в спине

Многие работают в офисах, где сидят с 9 до 18....

Це може бути цікавим

Госбюджет-2020 принят. Какой обещают рост ВВП и курс доллара

За законопроект № 2000 о госбюджете на 2020 год проголосовало 280 нардепов, а министр финансов Оксана Маркарова отметила, что «никогда еще так рано не принимался госбю....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Киеве мужчина открыл огонь по кредиторам, пришедшим проверить конфискованное имущество

Один человек получил непроникающее ранение ноги в результате инцидента, который произошел по улице Лисковской в Деснянском районе Киева....

Загрузка...