Вчені: мамонти і неандертальці подібні по генам

Ізраїльські вчені стверджують, що мамонти та неандертальці мали однакові гени. Висновки базуються на аналізі 3-х наукових досліджень.

Наука

Мамонти з шерстю до метра і жиром товщиною в 10см з'явилися в Сибіру близько 300 тисяч років тому, а потім поширилися по Європі та Північній Америці.

Вони співіснували разом з неандертальцями на протязі сотні тисяч років. Примати їли мамонтів, але були генетично схожі на них. Щоб перевірити цю гіпотезу, дослідники проаналізували дані трьох тематичних досліджень, які були присвячені генетичним варіантам і алелей, пов'язаних з адаптацією до холоду.

Вчені зробили висновок, що ген терморегуляяції LEPRв них подібний. Гени MC1R і SLC7A11, які брали участь у пігментації шкіри і волосся - також. Про це вчені кажуть так:

Наші спостереження показують ймовірну схожість між численними молекулярними варіантами, які призвели до подібних адаптивним епігенетичним ознакам двох видів. Обидва з'явилися Євразії від африканського предка. Ці результати підтверджують припущення про конвергентну еволюцію

Вчені майже завершили роботу зі складання "генетичної карти" мамонта, і припускають, що через 30-50 років їм вдасться відродити тварину, що вимерла більше 10 тисяч років.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Расфасованные в упаковки продукты и природа: найдена экологическая связь

Расфасованные в упаковки продукты менее вредны для природы и экологии, нежели купленные по отдельности....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Дівчина хотіла викинутися з п’ятого поверху гуртожитку

Через сварку зі своїм хлопцем дівчина вибралася з вікна п’ятого поверху на парапет та погрожувала стрибнути до низу....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Звезды исполнили мечты детей-сирот со всей Украины

Ежегодно в программе фестиваля принимают участие более 600 детей-сирот с достижениями в категориях «Образование», «Спорт» и «Культура», которых на конкурсной основ....

Загрузка...
Загрузка...