ЦПК: В плані Зеленського немає антикорупційної складової

Суто популістичні лозунги, а не дійсні кроки входять до так званої "Програми Зеленського", кандидата у президенти України. Про це повідомили фахівці громадської організації "Центр протидії корупції".

выборы 2019

Вказується, що в озвученому плані немає згадок про кроки з підтриманого Зеленським антикорупційного порядку денного. Документ був розроблений коаліцією низки громадських організацій. Кандидат їх підтримав ще до першого туру виборів. У ЦПК наголошують, що в плані також забули й про пріоритети порядку денного реформи правосуддя, який раніше був підтриманий. На це протирічча в словах і діях кандидата говориться у їх зверненні:

Звертаємось до Володимира Зеленського з проханням прокоментувати відсутність ним же підтриманих пріоритетів громадських організацій у презентованому плані дій.

Крім того, Віталій Шабунін, голова правління організації наголосив:

Громадські організації вимагають перезапустити Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру та Нацагентство з питань запобігання корупції, звузити функції Служби безпеки до стандартів НАТО та захистити Національне антикорупційне бюро.Треба провести якісне оновлення суддівського корпусу та забезпечити його незалежность, залучити громадян до судочинства, забезпечити належного відбору кадрів у системі слідства, прокуратури, адвокатури і суду.

Ідеологами передвиборної кампанії "Зе" є: Руслан Стефанчук і експерт штабу з економічних питань Данило Гетманцев. Про цю "зверхність" нових та старих політиків каже політичний оглядач і блогер Лаврін Капуста. він також пропонує кілька заходів, які бзмогли виправити ситуацію з олгархічною складовою в політикумі України.

Все политические новости Украины читайте в разделе #Банкова на Соцпортале.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Загрузка...

Це може бути цікавим

Huawei: Великобритания не ограничит продвижение Huawei сетей 5G

Великобритания не ограничит телекоммуникационное оборудование Huawei сетей 5G....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Обсяги будівництва в Україні зросли майже на чверть

Будівництво в Україні випереджає всі галузі в економіці країни....

Загрузка...
Загрузка...