Британські експерти: керівництво Польщі над Смоленськом підірвали

Голова Підкомісії з питань другого розслідування Смоленської авіакатастрофи Антоні Мацєревич заявив, британська лабораторія підтвердила висновки польської . Керівників держави на Ту-154М у квітні 2010 року підірвали росіяни.

Смоленская катастрофа

Лабораторія судово-вибухових речовин при Міністерстві оборони Великої Британії провела цього року дослідження, яке підтвердило висновки польської підкомісії.

Не пілоти, не якісь дії осіб, котрі були на борту, призвели до тієї трагедії, а вибух. Сьогодні вже завдяки британцям ми це знаємо. Ми не визначаємо характер вибуху. Ми знаємо напевно, що у цьому вибуху брав участь тротил, що не означає, що нам відомо, якою була формула цього вибуху.

Казімєж Новачик, заступник голови Підкомісії з питань повторного розслідування смоленської катастрофи, сказав:

Ці дослідження містять графіки, які можна використовувати для оцінки місця виявлення вибухових речовин і того, які це були вибухові речовини.

По результатам цих лабораторних дослідів може бути розпочато кримінальне впровадження про вбивство керівників Польщі по прямому наказу вищого керівництва Росії. Цей злочин має , в такому разі, бути розглянутий в Гаазі.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Чоловік влаштував стрілянину по вікнах школи (відео)

В Одесі молодий чоловік почав з пістолета стріляти по вікнах школи, де саме в цей час проходили уроки....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В уряді вирішили все ж надавати субсидії боржникам

Домогосподарства, які не витратили кошти від монетизованої субсидії та створили борги за житлово-комунальні послуги, більше не отримуватимуть "живі" гроші на рук....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Звезды исполнили мечты детей-сирот со всей Украины

Ежегодно в программе фестиваля принимают участие более 600 детей-сирот с достижениями в категориях «Образование», «Спорт» и «Культура», которых на конкурсной основ....

Загрузка...
Загрузка...