Британські експерти: керівництво Польщі над Смоленськом підірвали

Голова Підкомісії з питань другого розслідування Смоленської авіакатастрофи Антоні Мацєревич заявив, британська лабораторія підтвердила висновки польської . Керівників держави на Ту-154М у квітні 2010 року підірвали росіяни.

Смоленская катастрофа

Лабораторія судово-вибухових речовин при Міністерстві оборони Великої Британії провела цього року дослідження, яке підтвердило висновки польської підкомісії.

Не пілоти, не якісь дії осіб, котрі були на борту, призвели до тієї трагедії, а вибух. Сьогодні вже завдяки британцям ми це знаємо. Ми не визначаємо характер вибуху. Ми знаємо напевно, що у цьому вибуху брав участь тротил, що не означає, що нам відомо, якою була формула цього вибуху.

Казімєж Новачик, заступник голови Підкомісії з питань повторного розслідування смоленської катастрофи, сказав:

Ці дослідження містять графіки, які можна використовувати для оцінки місця виявлення вибухових речовин і того, які це були вибухові речовини.

По результатам цих лабораторних дослідів може бути розпочато кримінальне впровадження про вбивство керівників Польщі по прямому наказу вищого керівництва Росії. Цей злочин має , в такому разі, бути розглянутий в Гаазі.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Ученые установили возраст реки Нил

Река Нил сформировалась такой, как она есть сейчас, более 30 миллионов лет назад....

Це може бути цікавим

Земельне питання. На порядку денному Ради - зняття мораторію. Пряма трансляція

Ініціатором проекту стала президентська фракція "Слуга народу"....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Украине продлят проект по профессиональной переподготовке переселенцев и жителей Донбасса

В Украине продлят реализацию проекта «Профессиональная интеграция внутренне перемещенных лиц в Украине», направленного на улучшение трудоустройства переселенц....

Загрузка...